HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami -  są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz systemów instalacyjnych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Rzeszów

Obowiązki

  • sprzedaż produktów firmy,
  • pozyskanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych  relacji z obecnymi klientami,
  • monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • monitorowanie należności.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe w branży systemów instalacyjnych,
  • doświadczenie w kontaktach handlowych i znajomość rynku,
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • silna motywacja do pracy,
  • sprawna obsługa komputera,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • dobre warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
  • pewność pracy w stabilnej firmie,
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Rzeszów

JOBS.PL S.A.