Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Numer referencyjny:SS2024

Obowiązki

  • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów firmy
  • Aktywne pozyskiwanie partnerów na wyznaczonych województwach
  • Prezentacje on - line, wyjazdy do klienta
  • Praca w systemie CRM
  • Realizowanie KPI

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana sprzedaż B2B)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność dbania o długofalowe relacje z klientami
  • Konsekwencja w realizacji założonych celów
  • Mile widziana znajomość branży IT

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Premię świąteczną
  • Premię wakacyjną
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1