Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji zatrudnienia

ikona Warszawa
ikona Dodano:dzisiaj

Gowork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji zatrudnienia
Warszawa
SR/Z11

Obowiązki

  • realizacja i obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy
  • bieżący kontakt z personelem wyjeżdżającym do pracy zagranicę
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • nadzorowanie procesu zawierania umów
  • planowanie i koordynacja przejazdu na miejsce pracy

Wymagania

  •  dobra komunikacja interpersonalna
  •  bardzo dobra organizacja pracy,
  •  dokładność, sumienność
  •  umiejętność pracy pod presją czasu
  •  mile widziana znajomość technik sprzedaży
  •  chętnie osoby z doświadczeniem-  ale jeśli go nie masz, a masz to "coś" to wszystkiego Cię nauczymy:)

Oferujemy

  •   pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole
  •   stabilne zatrudnienie
  •   pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku  (9-17)
  •   prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  •   możliwość przystąpienia do programu Benefit MultiSport
  •   eventy integracyjne
  •   pyszną kawę z ekspresu, herbatę i cukier bez ograniczeń:)

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

ikonaWarszawa
GoWork.pl