SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW W DZIALE PROJEKTOWYM

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

poszukuje  kandydata na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

·        Bieżące monitorowanie informacji o ogłoszeniach i konkursach ogłaszanych przez właściwe podmioty i instytucje.

·        Bieżąca współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytutu, w zakresie przygotowywania informacji, niezbędnych do sporządzenia wniosków aplikacyjnych, w szczególności założeń projektowych, harmonogramów rzeczowo-finansowych, kosztów inwestycji, planów finansowych oraz innych niezbędnych dokumentów.

·        Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (m.in. organizacjami pozarządowymi, partnerami społecznymi itp.)
w zakresie pozyskiwania i realizacji projektów partnerskich współfinansowanych ze środków zewnętrznych.

·        Przygotowanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentów aplikacyjnych do odpowiednich instytucji oraz podmiotów.

·        Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE i innych źródeł zewnętrznych.

·        Kontrola wydatków w ramach realizowanych projektów zgodnie z przyjętym budżetem i harmonogramem działań.

·        Współpraca z działem Księgowym w zakresie rozliczania umów o dofinansowanie ze środków zewnętrznych

·        Opracowywanie, przy współpracy z właściwymi komórkami, sprawozdań i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów.

·        Podejmowanie działań o charakterze informacyjno - promocyjnym i wizerunkowym w związku z realizowanymi projektami.

Oczekujemy:

·        Wykształcenie wyższe.

·        Zdolności organizacyjne, szybkość uczenia się, kreatywność.

·        Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i w rozwiazywaniu problemów.

·        Umiejętność redagowania tekstów – swoboda w operowaniu słowem.

·        Doświadczenie przy pisaniu i realizacji projektów unijnych, będzie dodatkowym atutem.
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie tekstu

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

·        Wymiar czasu pracy – 1,00 etat.

·        Stabilną pracę w prestiżowej instytucji.

·        Pakiet socjalny.

Dodatkowe informacje

·        Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres rekrutacja@spartanska.pl

lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,

·        Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

·        Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.