Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. obsługi i utrzymania Klienta

ikona Warszawa
ikona Dodano: wczoraj

Dołącz do najprężniej rozwijającego się Serwisu Pracy w Polsce
Oferuje unikalne możliwości kariery zawodowej w globalnej organizacji,
która weszła już na rynek Europejski
Jesteśmy już w 6 krajach i wciąż rośniemy!
Mamy ambitne plany, bardzo szybko się rozwijamy, a ty możesz rozwijać firmę razem z nami

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obsługę Klienta
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Przedłużanie współpracy z Klientem
  • Obsługa wypowiedzeń
  • Szkolenia dla nowych kontrahentów z obsługi usług GoWork.pl
  • Obsługa kampanii utrzymania w celu kontynuacji umowy z Klientem
  • Utrzymanie najwyższych standardów jakościowych w obsłudze Klienta
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • Rozpowszechnianie wiedzy o Employer Brandingu wsród Klientów

Doskonale sprawdzisz się w tej roli jeśli:

  • Posiadasz 1-3 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży
  • Potrafisz budować relacje tak, aby Klient chciał z Tobą współpracować
  • Jesteś nastawiony na realizację stawianych przed Tobą targetów
  • Masz doświadczenie w Telesprzedaży i spotkaniach on-line z Klientem

Co oferujemy:

  • Oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • Wysokie zarobki (podstawa plus premie od sprzedazy)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Ścieżkę awansów i jasno określone cele
  • Pracę zdalną
  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie ;)

prywatna opieka medyczna

możliwość pracy zdalnej

spotkania integracyjne

firmowa biblioteka

brak dress code’u

kawa / herbata

strefa relaksu

program rekomendacji pracowników

inicjatywy dobroczynne

konkursy z nagrodami

A jeśli do tego świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej, posiadasz doświadczenie w telesprzedaży i obsłudze klienta oraz wiedzę na temat rynku usług dla HR-u, to nie wahaj się, bo szukamy kogoś takiego, jak Ty!

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. obsługi i utrzymania Klienta
ikonaWarszawa
GoWork.pl