Specjalista ds. komunikacji wielokanałowej / Omni-Channel Specialist

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku międzynarodowym.
  • Nadzorowanie i raportowanie działań w różnych kanałach komunikacji (mailing, strona www, WhatsApp), zgodnie ze standardami adekwatnymi do danego systemu.
  • Wsparcie sił sprzedaży (FF) w Polsce i 10 innych krajach.
  • Zarządzanie zgodami marketingowymi w podziale na grupy klientów (lekarzy) oraz wprowadzanie danych do systemów.
  • Analityka biznesowa - przygotowywanie raportów z liczby wejść na stronę, trackingu, itp.
  • Praca wyłącznie z klientem wewnętrznym.
  • Wsparcie w obsłudze systemu ticketowego.
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi w zakresie standardów biznesowych danego systemu, nie contentu.

Wymagania pracodawcy

  • Płynna znajomość języka angielskiego (C1) - warunek konieczny.
  • Doświadczenie na stanowiskach asystenckich w działach marketingu, marketingu digitalowego, marketingu cyfrowego.
  • Doświadczenie na stanowiskach analityków biznesowych i w pracy z różnego rodzaju systemami CRM. Sprawne poruszanie się w systemach
  • Bardzo dobra komunikacja, konieczność integrowania różnych klientów wewnętrznych.
  • Znajomość Adobe Workfront.
  • Proaktywność, nastawienie na szukanie rozwiązań.
  • Bardzo dobra organizacja pracy - praca w systemie ticketowym.
  • Bardzo dobre planowanie - zarządzanie kalendarzem, umiejętność nadawania priorytetów w działaniu.
  • Umiejętności analityczne.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w jednej z największych organizacji farmaceutycznych na świecie.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Praca w systemie hybrydowym.
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa MultiSport.
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego i szkoleń w strukturach firmy.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Możliwość pracy zdalnej
Owoce
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1