SPAWACZ MIG/TIG firma produkcyjna

Krosno
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, budownictwo

Wstęp

  • Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób poszukujących pracy i pragnących rozwijać swoją karierę zawodową. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o norweskie przepisy prawa pracy oraz wszelką pomoc w procesach adaptacyjnych na terenie Norwegii.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Norwegia - GJØVIK, HAMAR, LILLEHAMMER

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie w zawodzie min 3 lata
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • czytanie rysunku technicznego
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 220 nok/h + dodatki zmianowe
  • Umowa z norweskim pracodawcą
  • Wszystkie świadczenia zgodnie z prawem norweskim
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Opieka koordynatora przez cały okres trwania projektu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1