Oferta opublikowana21.03.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Miasto: Warszawa/ RembertówEtat: Pełny etat
Numer referencyjny:KRAZ 18129

Obowiązki

  • Spawanie konstrukcji stalowych, praca w warsztacie
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu przy realizacji projektów
  • Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych pracowników w miejscu pracy
  • Używanie narzędzi i maszyn zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe
  • Ważny certyfikat spawalniczy 135/136
  • Sumienności, samodzielności
  • Dokładności i odpowiedzialności przy wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Umowę zlecenie stawka od 35zł netto/h
  • 50 h/ tygodniowo od poniedziałku do piątku- soboty opcjonalnie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zaliczek
  • Bezpłatne zakwaterowanie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1