Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Wymiar etatuczęść etatu, staż/praktyki, dodatkowa
Branżamarketing / reklama / pr
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Obowiązki

  • Poszukujemy osoby pełnej pozytywnej energii, z mnóstwem pomysłów do pomocy przy prowadzeniu firmowych social mediów tj. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter etc.

Wymagania

  • Jeżeli jesteś bardzo aktywny w sieci, a Social Media nie maja przed Tobą tajemnic i umiesz nagrywać filmiki, tworzyć krótkie treści, dodatkowo pasjonujesz się motoryzacją- zgłoś się do nas.

Oferujemy

  • Mile widziani studenci. Indywidualnie dopasujemy możliwości i czas realizacji zleceń.

Dodatkowe informacje

  • Na adres mailowy praca@autogas-alex.com należy przesyłać zgłoszenia z opisem swojej osoby oraz informacją ile czasu tygodniowo jesteś w stanie przeznaczyć na w/w czynności. Dodatkowo proszę załączyć linki do swoich SM lub przesłać przykłady swoich aktywności. W tytule wiadomości proszę wpisać SOCIAL MEDIA.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1