Serwiant / Monter

Warszawa
Umowa o pracę7 000-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • Montaż elementów w pociągu przy użyciu narzędzi warsztatowych
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami i BHP.

Wymagania

  • Posiadanie zdolności manualnych
  • Systematyczność
  • Umiejętność obsługi: narzędzi i elektronarzędzi

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 7000 – 7500 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za prace w nocy
  • Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową.

Benefity

Parking dla pracowników
Firmowa drużyna sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dodatkowy urlop

Dodatkowe informacje

  • Umiejętność posługiwania się kluczem dynamometrycznym
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1