Sekretarka / Pracownik Administracyjny

Ruda Śląska
Oferta opublikowana01.03.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zarządu w pracach związanych z funkcjonowaniem firmy
  • Przygotowywanie spotkań biznesowych oraz prowadzenie kalendarza spotkań
  • Przyjmowanie, rejestrowanie i przekazywanie korespondencji oraz telefonów
  • Prowadzenie rejestru dokumentów, zarządzanie ich obiegiem oraz archiwizacja
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego działu zespołu
  • Wprowadzanie danych administracyjno-finansowych w wewnętrzne systemy informatyczne
  • Bieżące wsparcie dla pozostałych działów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe lub średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, szczegółowość, odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Znajomości obsługi programów biurowych ( Outlook, MS Office)
  • Znajomość obsługi programu Subiekt NEXO Pro

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazny zespół i warunki pracy
  • Przestrzeń do rozwoju i wdrażania pomysłów
  • Dobrą kawę, dofinansowanie zajęć sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1