Sales Manager

Warszawa
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i za granicą,
  • Utrzymywanie wysokich standardów pracy w obsłudze klienta,
  • Ścisła współpraca z zespołem Delivery oraz Account Managementu,
  • Bieżące i okresowe raportowanie sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za jakość i wzrost sprzedaży,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych oraz obsługa zapytań dotyczących rozwiązań i usług IT,
  • Negocjowanie warunków współpracy i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w outsourcingu IT/sprzedaży usług IT,
  • Bardzo dobra znajomość branży IT,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego m.in. C1,
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne,
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Otwartość, komunikatywność i nastawienie na budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Doświadczenie na pozycji leaderskiej.

To oferujemy

  • Umowa B2B (wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny),
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover, PZU),
  • Realne możliwości rozwoju – warsztaty wewnętrzne, wymiana wiedzy, bieżący feedback, budżet szkoleniowy,
  • Zgrany zespół – zależy nam nie tylko na dobrych relacjach, ale także na regularnej wymianie wiedzy,
  • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej,
  • Udział w prestiżowych targach i konferencjach w Polsce i za granicą.

Benefity

Spotkania integracyjne
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1