Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Dla jednego z naszych Klientów, dystrybutora systemów pakowania, poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży.
Numer referencyjny:RKS2024

Obowiązki

  • Budowanie długotrwałych relacji wśród istniejącego portfela klientów
  • Realizacja zakładanych budżetów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów (firmy produkcyjne i logistyczne)
  • Odbywanie spotkań handlowych
  • Doradztwo techniczne w obrębie oferowanych produktów

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w kanale sprzedaży do firm produkcyjnych lub logistycznych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • Dyspozycyjność mobilność
  • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wszechstronnego doświadczenia
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji
  • Udział w ciekawych projektach