Oferta opublikowana08.02.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, , współpraca z firmami kurierskimi oraz Pocztą Polską
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura, m.in.: dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, odbieranie połączeń, obsługa skrzynki mailowej
  • Przyjmowanie gości odwiedzających firmę, udzielanie informacji klientom i gościom
  • Koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały biurowe i spożywcze
  • Zarządzanie kalendarzem i dostępnością sal konferencyjnych
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek recepcji

Nasze wymagania

  • Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i dokładność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00
  • Możliwości rozwoju
  • Wdrożenie do pracy
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w nowowczesnym biurze w bardzo dobrej lokalizacji - okolice centrum handlowego Blue City
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1