Oferta opublikowana08.02.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, zdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy doświadczonego React Developera, który dołączy do naszego zespołu w celu  budowy innowacyjnych serwisów www dla Telewizji PULS. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, rozwój i utrzymanie komponentów frontendowych oraz interfejsów użytkownika z wykorzystaniem technologii React.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Frontend Developera (React);
  • Znajomość API GraphQL/REST i ich integracji z aplikacjami React;
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (GIT);
  • Znajomość Tailwindcss;
  • Znajomość Next.js;
  • Znajomść Handless CMS np (Strapi, Wordpress)

To oferujemy

  • Pracę w uzgodnionej formie (umowa o pracę lub B2B), w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dofinansowanie karty sportowej i opiekę medyczną
  • Bezpłatne zajęcia sportowe w siedzibie firmy
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Bezpłatne miejsca parkingowe tuż przy budynku Stacji
  • A poza tym: szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy i spotkania integracyjne

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Parking dla pracowników
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Strefa relaksu
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1