Oferta opublikowana09.02.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób z Warszawy, Kielc, Krakowa, Częstochowy, Radomia lub okolic, które pracując zdalnie, z miejsca swojego zamieszkania reprezentowałyby naszą spółkę w roli Przedstawiciela Handlowego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Poszukujemy osób z Warszawy, Kielc, Krakowa, Częstochowy, Radomia lub okolic, które pracując zdalnie, z miejsca swojego zamieszkania reprezentowałyby naszą spółkę w roli Przedstawiciela Handlowego.
  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • Badanie rynku i podejmowanie działań zapewniających rozwój rynku sprzedaży
  • Stała współpraca z managementem w zakresie realizacji działań handlowych
  • Udział w targach branżowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za realizację ustalonych celów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, (wyższe kierunkowe mile widziane)
  • Min. 2·letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • System premiowy zależny od osiąganych wyników
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1