PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Katowice
Kontrakt B2B9 000-11 000 złnetto / mies.
Umowa o pracę7 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria, budownictwo

Wstęp

  • Zatrudnimy projektanta instalacji elektrycznych z wymaganymi uprawnieniami, doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością programów CAD

Obowiązki

  • Projektowanie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych w budownictwie, budynkach biurowych i innych ,
  • Przygotowanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem merytorycznym i formalnym,
  • Nadzór autorski nad realizacją projektu,
  • Współpraca z innymi projektantami branżowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacje elektryczne,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych będą przeważającym atutem,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych dla inwestycji sektora przemysłowego,
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD w zakresie projektów elektrycznych, ewentualnie dodatkowo innych programów,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Dokładność, rzetelność i terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego mile widziane,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość kreacji i rozwoju.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.