Deska Project Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Deska Project Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Deska Project Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

Prezesi są bardzo ok, da się dogadać.

A. Nowy wpis

Firma z różnorodnymi projektami, uporządkowana merytorycznie i projektowo. Dzięki różnym branżom w jednym miejscu współpraca jest łatwiejsza. Można się dużo nauczyć od doświadczonych pracowników projektantów. Prezesi przychylni i "ludzccy". Jeśli ktoś jest obowiązkowy i sumienny to współpraca układa się bez problemów. Można by mieć uwagi do zbyt małej kuchni oraz jak Piotr niżej pisał, niektóre meble wymagają wymiany. Płatności terminowe, zdarzają się premie świąteczne, imprezy integracyjne.

Duże biuro projektowe z ciekawymi projektami. Doświadczona ekipa, która zawsze znajduje rozwiązania dla napotkanych problemów. W trudnych sytuacjach zawsze można liczyć na pomoc doświadczonych szefów lub kierowników. Mają dobry sprzęt do pracy lecz przydało by się nowe umeblowanie. Jest tez parking dla pracowników (ciasny ale darmowy i pod samym biurem). Jest dozwolony sporadyczny HomeOffice w trudnych sytuacjach i w małym zakresie są akceptowalne ruchome godziny pracy.

Asystent Nowy wpis
@Piotr

Potwierdzam. Bardzo fajne biuro projektowe. Fajny zespół ludzi przez co pracuje się w bardzo fajnej atmosferze.

Nie zgadzam się z tą opinia. To chyba jakieś nieporozumienie.

Asystent

Pracuję tutaj od 2 lat i nie pamietam sytuacji z problemami płatniczymi w DESKA Project. Co więcej wynagrodzenia są na całkiem niezłym poziomie, zwłaszcza jak na polskiego pracodawcę. Bardzo mnie zdziwiły poniższe negatywne komentarze na temat tego pracodawcy. Firma jest bardzo profesjonalna a praca tutaj przebiega w bardzo miłej atmosferze.

@Asystent

A Twoi starsi stażem koledzy z pracy coś na ten temat mówili? Bo to, że teraz już nie ma z niczym problemów to dobry znak, ale czy faktycznie coś kiedyś się takiego działo?

@Anna

Starsi koledzy są zadowoleni i jest wielu pracowników z długim stażem. To chyba dobra rekomendacja.

Czyli ta nazwa firmy jest według Was zła ?

@Michał

Prawidłowa nazwa to DESKA Project Sp. z o.o. Sp. k.

Widziałem opinie że wcześniej firma działała pod inną nazwą i miała zaległości z kasą. To prawda? Teraz nie ma już takich problemów? Ktoś tu pracuje i może mi potwierdzić?

@Marek

Ja nie kojarzę takich sytuacji. Wszystko jest ok, kasa na czas, premie i podwyżki też funkcjonują lub zadania dodatkowe dla chętnych.

Nie wiem kto takie złe rzeczy wypisuje o tej firmie ale złego słowa nie można o nich powiedzieć. Profesjonalna załoga i profesjonaliści. Polecam pracę tutaj. Wypłacają na czas. Zdarzają się premie, imprezy integracyjne i inne dodatkowe bonusy. Szefostwo jest wyrozumiałe i wspiera w rozwiązywaniu trudnych sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Deska Project Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Deska Project Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deska Project Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deska Project Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deska Project Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deska Project Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deska Project Sp. z o.o.