Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Współpraca w ramach tworzenia koncepcji kampanii i przygotowanie key visuals
    • Odpowiedzialność za spójność komunikacji wizualnej z aktualną identyfikacją (branding book)
    • Realizacja projektów w obszarach:
      • Przygotowanie kreacji kampanii marketingowych – digital i print (DTP)
      • Projektowanie grafik na www oraz prostych ilustracji
      • Opracowywanie grafik publikowanych w social mediach
      • Przygotowanie graficzne mailingów
      • Tworzenie prezentacji, infografik etc.

Wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku: grafika komputerowego / projektanta graficznego / grafika
    • Wykształcenie wyższe
    • Bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro (mile widziana znajomość: Power Point, After Effects)
    • Kreatywność, wyczucie estetyczne, zmysł kompozycyjny
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (zdolność do pracy nad kilkoma projektami jednocześnie) i komunikatywność
    • Mile widziane kompetencje w zakresie fotografii, video lub zainteresowanie rozwojem w tym obszarze

Oferujemy

    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Allianz dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
    • Praca w zgranym zespole
    • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
    • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
    • Kameralny pokój, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje

Źródło: Comarch/Praca