Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Programista z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista z orzeczeniem o niepełnosprawności
Olsztyn

Obowiązki
·        Budowa aplikacji opartych o rozszerzoną rzeczywistość (AR/VR)
·        Tworzenie nowych funkcjonalności w oparciu o wytyczne klienta
·         Integracja aplikacji z urządzeniem działającym w technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR/VR)
·         Diagnozowanie i usuwanie błędów, wdrażanie poprawek
·         Analiza wymagań projektowych
·         Tworzenie architektury systemu
·         Projektowanie systemu
·         Implementacja
·         Testowanie
·         Wdrożenie
·         Dokumentacja

Wymagania
·        Wykształcenie minimum średnie
·        Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
·        Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
·        Znajomość programów Unity i/lub Unreal engin, C#
·        W przypadku pracy w domu komputer oraz stałe łącze
DODATKOWE WYMAGANIA:
·        Mile widziane zainteresowanie technologią VR/AR i wiedza z zakresu tworzenia rozwiązań na główne platformy sprzętowe VR
·        Znajomość C++, C#
·        Znajomość silnika Unity 3D lub Unreal Engine
·        Dobra znajomość matematyki 3D
·        Umiejętność analityczna, programowanie w innych językach komputerowych
·        Chęć do śledzenia zmian i trendów w świecie technologii
·        Duża dbałość o szczegóły, kreatywność, dobra organizacja pracy
·        Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na styku świata  fizycznego i wirtualnego

Oferujemy
·        Zatrudnienie na umowę o pracę
·        Pełen etat
·        Możliwość pracy zdalnie lub w biurze
·        Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych
·        Ubezpieczenie zdrowotne LUX MED

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Agnieszka

503 460 421

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO Network sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Olsztyn