Pracownik serwisu porządkowego - W-WA WOLA

Warszawa
Oferta opublikowana15.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracowników serwisu porządkowego do obiektu biurowego na teren wewnętrzny.

Lokalizacja: Warszawa Wola, ul. Daszyńskiego 4

Godziny pracy: 08:00 - 16:00 / 18:00 -22:00

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie open-space
  • Pomieszczenia socjalne
  • WC
  • Sale konferencyjne

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
  • niekaralność
  • chęci do pracy
  • zaangażowanie
  • uczciwość

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie,
  • 27,70 zł brutto/godz.
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Bezpłatną Opiekę Medyczną LuxMed.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o aplikowanie przez formularz bądź bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 7.8.5.5.5.4.2.0.8. lub 8.8.5.8.7.8.1.6.5.