Pracownik produkcji - prace pomocnicze

Poznań
Oferta opublikowana25.05.2024
Oferta wygasa19.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów do produkcji – artykuły lekkie
  • Czynności przygotowawcze na produkcji w tym rozpakowywanie produktów
  • Kontrola wzrokowa jakości produktu
  • Wykonywanie prostych zadań pomocniczych związanych z procesem produkcji
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Wszystkie prace związane są z lekkimi i małymi produktami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy fizycznej, mile widziane na produkcji lub w magazynie
  • Chęci do pracy i związania się z firmą na dłużej
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym z zaplanowanym z dużym wyprzedzeniem grafikiem

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w czystej, jasnej hali produkcyjnej
  • Bardzo dobre warunki socjalne, czyste szatnie, duża wygodna stołówka
  • Pracę 3 zmianową, wolne weekendy
  • Bezpłatny dowóz autobusem firmowym z różnych lokalizacji, również spoza Poznania
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz liczne premie
  • Finansowe dodatki kwartalne
  • Dodatek finansowy dla osób nie korzystających z bezpłatnego autobusu
  • Dokładne przeszkolenie przez brygadzistę z zadań wykonywanych na stanowisku
  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji i co za tym idzie wynagrodzenia
  • Bardzo proste zasady rekrutacji – dajemy możliwość świadomego podjęcia decyzji – przyjdź i zobacz jak wygląda produkcja
  • Firma inwestuje w Ciebie od pierwszego dnia pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1