Pracownik produkcji - Magazynier

Gliwice
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy Pracowników produkcji - Magazynierów.

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości montowanych części
  • kontrola jakości sekwencjonowanych części
  • podmontaż powierzonych części zgodnie z instrukcjami pracy
  • staranność i dokładność w wykonywaniu prac
  • dbałość o powierzony materiał

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie
  • zdolności manualne
  • dokładność
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • dyspozycyjność, komunikatywność, sumienność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 06.00 do 14.00 / 14.00 do 22.00 /22.00 do 06.00

Mile widziane

  • mile widziani pracownicy z Ukrainy

Pracodawca oferuje

  • praca od poniedziałku do piątku, dla osób chętnych także pracująca sobota i niedziela
  • umowa zlecenie
  • stabilność zatrudnienia
  • pełne wsparcie koordynatora na miejscu pracy
  • stawka godzinowa: w dzień 27.70 zł brutto, w nocy 30.85 zł brutto

HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O.O.

Human Pro Logistics jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka i Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy oraz Azji do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1