Pracownik ochrony - Szef ochrony - wysoka stawka! Poznań

Poznań
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • nadzór nad podległymi pracownikami ochrony,

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej,

  • bieżąca współpraca z inspektorem ochrony,

  • praca w godzinach dziennych.

Wymagania:

  • niekaralność (na podstawie oświadczenia),
  • doświadczenie w pracy na obiektach handlowych,
  • doświadczenie na stanowisku kierownik zmiany/ dowódca zmiany,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy z zespołem,
  • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • umowę o pracę,
  • stawkę godzinową 36 zł brutto/h,
  • darmowe, pełne umundurowanie
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach, skorzystania z wczasów pod gruszą, świadczeń świątecznych itp.
  • zatrudnienie od zaraz!

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pon.-pt. w godz. 08:00-16:00 pod numer 8.8.5.8.7.9.8.5.9