Pracownik ochrony - monitoring/magazyn - Ul. Szwecka lub Serbska

Poznań
Oferta opublikowana22.05.2024
Oferta wygasa20.08.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • ochrona marketu budowlanego
  • dokonywanie ujęć sprawców kradzieży
  • obsługa monitoringu
  • nadzór nad procesem przyjęcia towaru na magazyn
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu służby
  • służby dzienne: 07:00-14:00
    lub 09:00-21:00

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach handlowych
  • znajomość obsługi komputera
  • zdolność do przewidywania i oceny podejmowanych działań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • umowę zlecenie
  • stawkę 28 zł brutto/h
  • darmowe, pełne umundurowanie
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • zatrudnienie od zaraz!

Mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta.
Możliwe podjęcie pracy wyłącznie na okres wakacyjny.

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pod numer 8.8.5.8.7.9.8.5.9