Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pracownik magazynu

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie elementów opakowaniowych do bieżącej produkcji
  • Oznakowywanie towaru w magazynie
  • Ustawianie i obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Pomoc przy produkcji kosmetyków
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielności, dokładność
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Wyształcenie średnie techniczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • System premiowy