STANOWISKO: pracownik magazynowy
LOKALIZACJA: Gardno / k. Szczecina

Pracownik magazynowy - praca od zaraz!
Szczecin

Obowiązki
Zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta!
Szukamy osoby, która na magazynie logistycznym u naszego Klienta będzie zajmowała się obsługą całościową gospodarki magazynowej oraz będzie wydawała odzież na poszczególne działy. Szukamy osoby energicznej, która nie boi się pracy w dynamicznym środowisku :)

Warunki współpracy
Możemy zaproponować umowę o pracę od pierwszego dnia, atrakcyjne wynagrodzenie:
zarobki na okresie próbnym 2,5 tys. zł netto, a po okresie próbnym 2,7 tys. netto.
Nie wymagamy doświadczenia, liczy się dla nas zaangażowanie i chęci do pracy!
Oferujemy również benefity w związku z pracą: dzięki współpracy z nami możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej (dostęp z dnia na dzień do większości specjalistów bez skierowania i za darmo!) oraz karty sportowej Multisport.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto, udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Dane osobowe kandydatów, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujawnionych

w złożonych dokumentach, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, będą przechowywane przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., prosimy o kontakt przez portal.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Odbiorcami Twoich danych osobowych, a zatem podmiotami, którym możemy je ujawnić w związku

z prowadzoną przez nas rekrutacją na stanowisko, na które aplikujesz, są potencjalni pracodawcy, co do których uznamy, że spełniasz oczekiwania określone przez te podmioty na stanowisko, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę. Będzie się to odbywać za Twoją wiedzą i zgodą.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Szczecin

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.