Pracownik biurowy serwisu Alarmowego Centrum Monitorowania

Warszawa
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżaadministracja biurowa

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
System pracy: Mieszany (praca zdalna/praca w biurze)

Zakres obowiązków:

  • Współpraca telefoniczna z serwisantami oraz podwykonawcami w zakresie prac prowadzonych na obiektach klientów
  • Przygotowywanie (konfiguracja) urządzeń do montażu dla serwisantów
  • Aktualizacja danych w bazie klientów

Wymagania:

  • Niekaralność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • dodatki kwartalne,
  • bezpłatna opieka medyczna w Lux Med.,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • płatne szkolenia stanowiskowe,
  • umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie),

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania aplikacji