BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik biura obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

Warszawa

Obowiązki

·        Obsługa klienta w biurze handlowym,
·        Prowadzenie ewidencji wszystkich wykonanych przez oddział  ofert,
·        Pilnowanie terminów kolejnych kontaktów z klientem,
·        Cotygodniowe raporty o zamówieniach przyjętych oraz ofertach przegranych wraz z uzasadnieniem co było powodem takiej decyzji klienta,
·        Obróbka zamówień, kierowanie do produkcji (wprowadzanie do odpowiednich programów),
·        Przygotowywanie wszelkich dokumentów biurowych (faktur, wz., zlecenia montażu, protokoły odbioru) - faktury i wz. otrzymujemy w formie PDF z księgowości,
·        Prowadzenie kasy i raportu kasowego.

Wymagania

·      Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·      Wykształcenie minimum średnie,
·      Dobra znajomość obsługi komputera,
·      Znajomość pakietu Ms Office,
·      Doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy

·      Umowę o pracę,
·      Miłą atmosferę w pracy,
·      Pracę dla osoby niepełnosprawnej,
·      Możliwość premii uznaniowych.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Warszawa

BPO NETWORK Sp. z o.o.