Pracownik administracyjny z językiem DUNSKIM

Warszawa
Umowa o pracę9 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabankowość

Wstęp

  • Dla naszego Klienta szukamy kandydatów z językiem duńskim i angielskim Praca w trzech lokalizacjach : Warszawa, Łódź or Gdańsk Poszukujemy tylko kandydatów ze znajomością języka duńskiego i angielskiego ( na poziomie B2)

Obowiązki

  • weryfikacja dokumentów w języku duńskim i angielskim
  • rozmowy telefoniczne z innymi działami/departamentami w języku duńskim
  • uzupełnianie danych we wnioskach

Wymagania

  • znajomość duńskiego na poziomie B2
  • znajomość angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie między 9.000 - 10.000
  • kursy i szkolenia
  • zespół który chce się dzielić wiedzą
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia