Opinie o Personnel and Media Solutions w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Personnel and Media Solutions, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Personnel and Media Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel and Media Solutions w Warszawa

Kandydat

brałam udział w rekrutacji do pracy zdalnej z niemieckim pierwszy raz otrzymałam informację opis stanowiska oraz gratulacje po zatrudnieniu pełen profesjonalizm

Marysia
Kandydat

Przesłałam CV na Analityka do banku. Wszystkie informacje były zgodne z otrzymaną ofertą - agencję polecam Marysia

kandydat Nowy wpis
Kandydat

mam pytanie o spedytorów międzynarodowych, znowu widzę ogłoszenie ale nikt do mnie nie dzwoni, dlaczego ?

Rekruter PMSolutions Nowy wpis
Pracodawca
@kandydat

Niestety nie podał/nie podała Pani swoich danych więc trudno będzie to na tę chwilę zweryfikować Prosimy o kontakt z działem HR jobs@personnelandmedia.com

Sylwia Z. Nowy wpis

agencja pracy - polecam

Anna
Kandydat

Cześć, jak to jest z premiami? Czy są one realne?

Bożena Nowy wpis
@Anna

Nie mam pojęcia. Wiesz może na jakie wynagrodzenie tak ogólnie można tu liczyć? No i czemu akurat o premie pytasz?

Tadek
Kandydat

nie z bardzo rozumiem ich profilu strasznie dużo tych ogłoszeń na stronie mają, część już nie aktualna, ale trzeba im przyznać że jak coś maja to się ze mną kontaktują i oferują jak nie chce to koniec ale czasem polecam znajomych i odpalają %.

Bożena
@Tadek

Tadku, ten % który dostajesz za system poleceń pracowniczych to dostajesz od razu czy pracownik musi przepracowac np pól czy rok w firmie ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Personnel and Media Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko FRANCUSKI - praca administracyjna. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Marketing Partnership Specialist (remote)
Instreamly P.S.A.
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Andrzej
Kandydat

Rekrutacja do wsparcia z IT z SQL sama oferta kiepska, nie zaakceptowałem bo tak było 5 brutto to jakieś śmieszne pieniądze są, potem był jeszcze jeden telefon z inną ofertą, bo mają mnie w bazie i powiem szczerze że nie spodziewałem się, ale mam i pracuje w IT już a o to mi chodziło i za 7 a nie jak wtedy. Wiec tak polecam bo dzwonią bo informują a nie tylko daj CV i potem zero kontaktu

Marta
@Andrzej

tylko ciekawa jestem czy mają tak mało chętnych, że powracają do wcześniejszych zainteresowanych...? a ta druga oferta to jaka konkretnie była, bo napisałeś, że inna

na TAK!

Pani oddzwoniła - niestety nie dostałem się ale jedna z nielicznych firm która ma odwagę o tym poinformować!! . Jakby co to aplikowałem na DEVOPS, to praca zdalna i spoko wynagrodzenie bo w tym przypadku 180 na h

Jerzy
@na TAK!

Czemu się jednak nie udało? Za mało doświadczenia?

Marysia

Agnieszka
@Marysia

Co Ci zaoferowali na tym stanowisku? Jeśli to żadna tajemnica oczywiście :)

@Maysia
@Agnieszka

obecnie na start 4500 po okresie próbny już 1 więcej

@Marysia

Dziękujemy za pozytywną opinię

Marta
@@Maysia

I potem szklany sufit czy z czasem się dalej zwiększa?

Na jakie wsparcie w Personnel and Media Solutions mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Bożena
@polecam

Super! To od kiedy zaczynasz i ile Ci zaproponowali na start?

@Bożena

już wystartowałam z niemieckim zdalnie za 6500

Jolanta
@polecam

Gratulacje i powodzenia! A doprecyzujesz czy ta kwota to netto czy brutto? Pytam, bo sama myślę o aplikowaniu tutaj.

@polecam

Dziękujemy za pozytywną informację. Życzymy samych zawodowych sukcesów

Irena
@polecam

Super zarobki, a na jakim poziomie musisz znać niemiecki? :)

ja też
@polecam

ja też polecam - bardzo na temat i dokładnie wszystko opisane dokładnie

Czy Personnel and Media Solutions oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jarek

Bardzo profesjonalni Polecam Jarek

Jakie są warunki zatrudnienia w Personnel and Media Solutions?

praca it
Kandydat

witam, czy można się u Panstwa zarejestrować - podesłać CV i jak będzie praca pasująca do profilu to podsyłają Państwo oferty. jak wtedy wygląda prowizja ?

@praca it

Witam, nie pobieramy od Kandydatów prowizji, zawsze można przesłać swoje CV do naszej bazy (prosimy dołączyć inf. RODO) najlepiej też opisać jakie stanowiska lub kierunek rozwoju jest preferowany Obecnie posiadamy ponad 150 ofert pracy z IT :)

Czy w Personnel and Media Solutions poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

witam, zależy od oferty jaką posiada nasz Klient

Nella
Kandydat

Pytanie do PMSolution, czy macie w ofercie pracę z językiem duńskim ale zdalaną? Widzę sporo ogłoszeń, lecz tylko Trójmiasto, Łódź i Warszawa. Nie mieszkam w żadnym z tych miast, ale chętnie będę pracowała zdalnie.

@Nella

praca dotyczy dokumentacji bankowych, nie można wszystkiego transferować, duża część pracy wykonywana jest w office i nie ma możliwość W@H

wyjazd do bulgari
Kandydat

prosze o informacje o tych wyjazdach to jest praca na jaki czas ? i umowa o prace przez agencje czy już na miejscu ?

@wyjazd do bulgari

witam , umowa o pracę , my nie pośredniczymy, są to wszystko umowy bezpośrednio z naszymi klientami

Maria
Kandydat

Polecam, super agencja Pani Katarzyna odpisała oddzwoniła, serio wszystko bardzo profesjonalne

Maciej
Kandydat

Nie wiedziałem że to agencja, oni polecają cv dalej do innych firm gdzie sa wakaty Mnie podeslali oferte do Sitel. Jest ok to takie call center ale w domu i na warunkach też ok Agencje polecam

Kasia

Jak z wyjazdami w inne kraje ? Zostały wstrzymane?

Rekomendacja
@Kasia

Witam, obecnie nie posiadamy ofert z możliwością wyjazdu za granicę Zapraszam do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie internetowej firmy

Jasiek
Kandydat

Witam czy ktoś jest zatrudniony przez Agencję za granicą ? Bo teraz jest koronawirus i czy można wyjechać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel and Media Solutions - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Personnel and Media Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel and Media Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel and Media Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Personnel and Media Solutions
4.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Młynarska 39 lok. 132
    05-500 Warszawa
  • NIP: 1231322968 REGON: 365212802

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Personnel and Media Solutions