Opinie o Personnel and Media Solutions w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Personnel and Media Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Personnel and Media Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel and Media Solutions w Warszawa

polecam

brałam udział w rekrutacji do pracy zdalnej z niemieckim pierwszy raz otrzymałam informację opis stanowiska oraz gratulacje po zatrudnieniu pełen profesjonalizm

Bożena
@polecam

Super! To od kiedy zaczynasz i ile Ci zaproponowali na start?

polecam
@Bożena

już wystartowałam z niemieckim zdalnie za 6500

Jolanta
@polecam

Gratulacje i powodzenia! A doprecyzujesz czy ta kwota to netto czy brutto? Pytam, bo sama myślę o aplikowaniu tutaj.

@polecam

Dziękujemy za pozytywną informację. Życzymy samych zawodowych sukcesów

Irena
@polecam

Super zarobki, a na jakim poziomie musisz znać niemiecki? :)

ja też
@polecam

ja też polecam - bardzo na temat i dokładnie wszystko opisane dokładnie

Jarek

Bardzo profesjonalni Polecam Jarek

praca it

witam, czy można się u Panstwa zarejestrować - podesłać CV i jak będzie praca pasująca do profilu to podsyłają Państwo oferty. jak wtedy wygląda prowizja ?

@praca it

Witam, nie pobieramy od Kandydatów prowizji, zawsze można przesłać swoje CV do naszej bazy (prosimy dołączyć inf. RODO) najlepiej też opisać jakie stanowiska lub kierunek rozwoju jest preferowany Obecnie posiadamy ponad 150 ofert pracy z IT :)

Czy w Personnel and Media Solutions poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rekruter PMSolutions

witam, zależy od oferty jaką posiada nasz Klient

Personnel and Media Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekun Klienta dla LINII LOTNICZYCH – GRECKI+ ANGIELSKI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nella

Pytanie do PMSolution, czy macie w ofercie pracę z językiem duńskim ale zdalaną? Widzę sporo ogłoszeń, lecz tylko Trójmiasto, Łódź i Warszawa. Nie mieszkam w żadnym z tych miast, ale chętnie będę pracowała zdalnie.

@Nella

praca dotyczy dokumentacji bankowych, nie można wszystkiego transferować, duża część pracy wykonywana jest w office i nie ma możliwość W@H

wyjazd do bulgari

prosze o informacje o tych wyjazdach to jest praca na jaki czas ? i umowa o prace przez agencje czy już na miejscu ?

@wyjazd do bulgari

witam , umowa o pracę , my nie pośredniczymy, są to wszystko umowy bezpośrednio z naszymi klientami

Maria

Polecam, super agencja Pani Katarzyna odpisała oddzwoniła, serio wszystko bardzo profesjonalne

Maciej

Nie wiedziałem że to agencja, oni polecają cv dalej do innych firm gdzie sa wakaty Mnie podeslali oferte do Sitel. Jest ok to takie call center ale w domu i na warunkach też ok Agencje polecam

Jak z wyjazdami w inne kraje ? Zostały wstrzymane?

@Kasia

Witam, obecnie nie posiadamy ofert z możliwością wyjazdu za granicę Zapraszam do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie internetowej firmy

Jasiek

Witam czy ktoś jest zatrudniony przez Agencję za granicą ? Bo teraz jest koronawirus i czy można wyjechać ?

Joasia

Są ok - to jest agencja. Mam pracę w banku Nordea - jestem zadowolona

Natalia

Dzień dobry, planuję aplikować na stanowisko w banku z językiem norweskim w Łodzi. Czy mogą Państwo powiedzieć, w jakim języku oczekujecie Państo CV, oraz o jakim konkretnie banku jest mowa?

@Natalia

Prosimy o przesłanie CV na wskazany adres email w ogłoszeniu w języku polskim lub angielskim

Grażyna

Miałem nadzieję, że na tym forum znajdę informacje o pracy i atmosferze. Jest dobrze dlatego was tu nie ma?

Olgierd

Szukam opinii w internecie o nie ma ich zbyt dużo. Czy agencja ma również oferty pracy za granicą?

Jarosław

Na stronie firmy jest dosyć duży wybór aktualnych ofert pracy: https://www.personnelandmedia.com W związku z tym chciałem zapytać pracowników czy polecacie tego pracodawcę? W jakich godzinach praca i czy istnieje premia uzależniona od wyników?

Tomasz Kocot
@Jarosław

To jest agencja pracy, no chyba że chcesz być zatrudniony u nich, ja tylko od siebie dodam, że panie tam zatrudnione zawsze do mnie dzwonią z ofertą i jak chce to biorą a jak nie to nie

agnieszka

Witam, proszę o informację na temat rekrutacji z testr ow gier w jaki sposób są sprawdzane jezyki czy są testy zdalne?

@agnieszka

witam, przeprowadzane są testy językowe zarówno werbalna jak i pisemne

Maja

Aplkiowałam na stanowisko testera gier z niemieckim 6000 -6500 dostałam tylko od was in ze email dotarł i muszę wyrazić zgodę w związku z RODO wysłałam jeszcze raz z informację którą wymagaliscie ale nie nikt nie zadzwonił czy oferta jest aktualna ?

@Maja

Witam, Informacja o danych i klauzula jest wysyłana automatycznie przez system Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, jednak jeżeli mogę w czymś pomóc to proszę o informację

Natalka

Też jestem ciekawa odnośnie pracy w Bułgarii?sporo mają ofert pracy,byłabym wdzięczna,jakby ktoś napisał o swoich doświadczeniach?

@Natalka

Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji na jobs@personnelandmedia.com Z chęcią odpowiemy na pytania

@Rekruter PMSolutions

Wysłałam już do Państwa swoją aplikację w spawie pracy z językiem chińskim i czekam na odpowiedź.

@anonymous

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy Z informacji od zespołu HR wynika że już udało nam się zatrudnić adekwatnych kandydatów na stanowisko z j. chińskim do Sofii

@Rekruter PMSolutions

A proszę mi jeszcze napisać,co braliście Państwo pod uwagę wybierając kandydatów na to stanowisko?ja wysłałam swoją aplikację ostatniego dnia rekrutacji i czy to miało jakiś wpływ na odrzucenie mojej aplikacji?

@anonymous

Witam, Nie wiem na jakie dokładnie stanowisko za granicą Pani aplikowała, ale najważniejsze są kryteria językowe i dostępność Jeżeli ma Pani pytania to zapraszamy na jobs@personnelandmedia.com

Izka
@Natalka

polecam, to jest agencja pracy ale nie zatrudniają tylko od razy z firmą z bułgarii mam umowę - bezpośrednio jestem na projekcie z polskim to jest wynagrodzenie na start około 4000 na konto (do ręki)

@Izka

No ja się nie dostałam do pracy z językiem chińskim i nie wiem czemu,być może dlatego że sobie zastrzegają możliwość wyboru kandydatów,a możesz podać swój email? chciałabym wiedzieć jak u ciebie wyglądało przyjęcie do pracy?

Zuzanna

Aktualne oferty pracy firmy Personnel and Media Solutions znajdują się na stronie https://www.personnelandmedia.com/oferty-pracy-1 Aktualnie trwa rekrutacja na wiele interesujących stanowisk. Są poszukiwani pasjonaci mediów, ze znajomością języka obcego. To znakomita okazja by zacząć pracę w nowym kraju lub w zupełnie nowej branży. Co myślicie na ten temat? Jak układa Wam się współpraca z tą firmą?

@Zuzanna

witam jestem po rozmowie i jadę za granicę - czy ktoś też wyjeżdzał? fajna sprawa bo przekazują numery do pracowników za granicą i można sobie z innymi porozmawiać jak jest.

BURY
@ja

a moze cos o zarobkach bo to jest najwaznejsze

@BURY

Zaaplikuje

@ja

Gratulujemy, zapraszamy inne osoby do aplikowania.

helena
@ja

I jak Zuzanna Wyjechaś? Wszystko prawnie zgrane? Udostepnianie nr telefonow troche śmierdzi....

@ja

Hej Zuzanna,i jak jest w tej pracy?ile czekałaś po wysłaniu swojego CV na odpowiedź firmy?pozdrawiam

chyba jedyna firma w życiu jaka dała mi informację zwrotną co o mnie sądzą no normalnie szok - BRAWO WY !

dziękujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel and Media Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w Personnel and Media Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel and Media Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel and Media Solutions?

Personnel and Media Solutions
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. Młynarska 39 lok. 132
    05-500 Warszawa