Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Czym jest apka Stuart?
To aplikacja umożliwiająca pracę jako kurier. Oferujemy zarabianie na świeżym powietrzu, z dostosowanym pod Ciebie grafikiem i cotygodniowymi wypłatami. To prosta praca, która nie wymaga od Ciebie żadnego doświadczenia. Musisz tylko dostarczyć bezpiecznie jedzenie z restauracji do wyznaczonego celu. Z pewnością sobie poradzisz, wszystkie informacje widzisz na bieżąco w aplikacji na telefonie, a dodatkowo masz wsparcie biura w razie jakichkolwiek niepewności. Sam/a decydujesz, w jakich godzinach pracujesz. Raz w tygodniu rezerwujesz dogodne dla siebie dni i godziny. Pracujesz na grafiku i zgarniasz atrakcyjny mnożnik.

Rozpocznij swoją przygodę ze Stuart x City Drive!

Wymagania

  • jesteś pełnoletni/a,
  • masz telefon z dostępem do Internetu,
  • posiadasz rower, skuter lub samochód,
  • znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • wypłaty co tydzień.
  • zgarniasz dodatkowe bonusy, wtedy, kiedy na mieście dzieje się najwięcej (gorsza pogoda = 2x więcej zamówień i 2x wyższe zarobki),
  • wsparcie i pomoc od pon. do pt. od 9:00 do 17:00.

Dodatkowe informacje

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij Aplikuj i zostaw dane. Możesz też odwiedzić nas w biurze ul. Uniwersytecka 20 i zadzwonić 537 383 137.