Praca na szklarni dla osób z doświadczeniem!

Poznań
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) to doświadczony partner rekrutacyjny. Poszukujemy doświadczonych pracowników szklarni.

Obowiązki

  • - praca na szklarni z kwiatami lub warzywami (w zależności od projektu);
  • - dbanie o rośliny;
  • - kontrola jakości;
  • - obsługa maszyn;
  • - sadzenie plantów;
  • - wykonywanie innych zadań, jeśli to wymagane.

Wymagania

  • - dobra znajomość języka angielskiego;
  • - prawo jazdy;
  • - wcześniejsze doświadczenie w pracy na szklarni.

Oferujemy

  • - zakwaterowanie;
  • - transport do pracy;
  • - holenderska umowa;
  • - ubezpieczenie;
  • - wynagrodzenie tygodniowe - stawki zgodne z CAO.

Dodatkowe informacje

  • Więcej informacji +48 530 088 891
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Szklarnia Holandia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1