KBTI Poland
2 103 177 5 1
Pancerz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 minut.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, złożyłem CV i dostałem ofertę (spawacz) w stoczni miejscowość Harlingen. Czy ktoś może napisać jak wyglada wyjazd i czy naprawdę jest tak zle? Pozdrawiam

Iwo Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem. Czyżby konkurencja zainspirowała do tych wpisów?

Bogdan Nowy wpis
@Iwo

Wyjeżdżałeś poprzez tę agencję i jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz jak wyglądają warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem projektu. Czekam na Twój komentarz.

bucz024 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

w jezyku czeskim i polskim umowa

Nazwa działu: Produkcja

do Elzbieta dostaniesz umowe przez kbti ale ona jest lewa poczytaj zobaczysz oni ją ci wyslą na imeila ty ją wydrukujesz podpiszesz odeslesz skanem oni ją wyslą do humares praga nastepna agentura ktora da ci umowe bedą ci obiecywac złote góry niewierz w to w zadne dodadki ani bron boze w jakies 2000 tys koron na umowie masz 17600 tydzien szkolenia musisz dotrzymac umowy przez 3 miesiące bo jak zrezygnujesz to kbti sie do ciebie dorwie raczej do twoich pieniedzy puszczą cie z torbami i bedziesz wracac na kredytoym do polski tak jak ja mialem kordynator dojezrdza z brna niema go na miejscu robi wszystko zeby niezalozyc ci konta jesli sama sobie zalozysz to na niego niema co liczyc na imie ma przemyslaw na pierwszy rzut oka wydaje sie ok ale to gówniarz i kawał hama bo czeski zna to ma cie w (usunięte przez administratora) niby jezyka nietrzeba znac ale w robocie musisz kapowac w dodatku jak niema cie w pracy to placisz 240 koron za dobe jedzenie na stolówce 40 obiad zupa za darmo dostajesz czip i sama musisz sie rozliczac z czasu pracy w komputerze za hiny nieidzie sie polapac bo wszystko poczesku i zagmatwane tak ze głoa boli kary przez kbti to 200 500 1000 nawet mi za 2 tygodnie pracy wypłacili 189 a wzielem 2000 koron zaliczki tylko i przejadłem za 130 koron nic im niezrobisz bo musisz sie sądzic w czeskim sądzie a na to nikt niema ochoty jezdzic z polski do pragi na sprawy jesli uwarzasz ze niemam racji spróbuj zobaczysz sama wszyscy na ubytowni piją walą wrecz jesli niepijesz to masz problem jesli masz jakies pytania to napisz to ci odpisze bo niewszystko napisałem lecą mi jeszcze za tydzien pracy i niewiem czy dostane i ogólnie wyplata na umowie nie przez kbti tylko tą co na miejscu dostaniesz to 20 dany miesiąc a ja dostałem 25 to sobie wyobraz co ja czuje do usłyszenia

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

i niejedzcie za nic na swiecie do mikulova czechy bo praca ciezka zkomplikowana z czasu musisz sie rozliczas sam poczesku idzie na glowe dostac a oni to proponują z tym ze oni tam nieplacą a jak zaplacą to drobne ze wiecej przez 3 dni zarobisz w polsce jak tam przez 2 tygodnie bo to oszusci wiem co mowie bo teraz wrocilem ujaplacą 20 niby na umowie ale oni robią polakow w ciula i humares to zwykle kur

Elżbieta
@bucz024

@bucz024 Piszesz, że KBTI nie dalo Ci umowy, tylko otrzymałeś umowę czeską. Była ona w języku czeskim? Co jeśli, ktoś nie zna tego języka? Czekam na Twoją odpowiedź.

Nazwa działu: Produkcja

ludzie niejedzie przez te agencje ona łączy sie z humares czeskim nastepną agencją ktora da ci umowe czeską ale to podpucha ja tak zrobilem i pracowałem na kablach w mikulowie firma griller niezaplacili mi za 2 tygodnie pracy praca ciezka umowa zlecenie gdzie masz klazury ze niemozesz zrezygnowac przez 3 miesiące za wszystko potracenia za narzedzia za ciuchy koncu czlowiek zostaje z niczym i wraca bez pieniedzy do domu a kbti pobiera kolosalne oplaty nieplacą wykorzystują i zostawiają cie na ulicy sami przeczytacie co kbti proponuje czlowiek im wierzy a to zwykle zlodzieje

Aleksandra
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam Chciałabym wyjechać z bratem do pracy do Czech. Interesuje nas praca w Skodzie, ostatnio dodano sporo ofert. Jak to wygląda z zatrudnieniem ? czy to co piszą agencje to pic na wodę czy faktycznie można liczyć na taką stawkę finansową i zakwaterowanie? Jakie agencje polecacie na taki wyjazd? Czy przyjmują kobiety? Jeśli ktoś ma chęć się wypowiedzieć to proszę o post tu lub na mojego maila : ola.romanowska@onet.eu. Pozdrawiam

Asia

Czy ktoś w okolicach 11.09 wyjeżdża do Czech?

Tak5Nie

anonymous
@Asia

TAK JA WYJESZCZAM Z MEZEM 11 O9

Gh
@Asia

Skąd jesteście?ja też jadę .czym tam jedziesz?

Zbigniew
@Gh

Możesz napisać do jakiej pracy jedziesz i jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Fajnie by było gdybyś po przyjeździe napisał, czy wszystkie ustalenia z agencją zgadzają się z rzeczywistością.

Incognito

Dla mnie dziadostwo miałem niby załatwiona przez nich pracę na wózek widłowy, co się okazało że najpierw to Ty musisz sobie na to zapracować żeby ktoś Ci dał wózek żenada...

Tak18Nie
POLAK
@Incognito

Normalne że na starcie nie bedziesz siedzial na tylku leniiwy polaczku. Ciesz sie ze dostaleś prace bo żenada takie zale wylewać. Ja Za każdym razem ciesze sie ze mam prace i płacą na czas reszta mnie nie interesuje tak samo radzil bym dla Ciebie jak chcesz popracować za granicą

Tak2Nie8
parobki do obozu
@POLAK

Widocznie masz słabe kwalifikacje kolego skoro cieszysz się, że masz prace. Pewnie w ogóle się cieszysz, że ci płaca. Jak na zwykłego parobka przystało pracować ku chwale Pana. Jeżeli kolega jechał na wózek widłowy to powinien na tym wózku pracować. Innych wyzywasz od leniwych polaczków, a sam podpisujesz się polak. Pewnie jakby chłopak napisał jeszcze, że dla niego za mało płacą to też by ci piana na usta wyskoczyła, bo jak to ktoś może chcieć więcej pieniędzy skoro firma płaci z tym, że grosze.... Nie dobrze mi się robi jak widzę takie komentarze.

Tak51Nie
Jan

Obrażanie innych osób na publicznym forum Gowork.pl jest w złym tonie i niestosowne. Nie uważasz? KBTI Poland to Agencja zatrudnienia działająca na rynku międzynarodowym, głównie w takich krajach jak: Holandia, Niemcy, Belgia, Francja. Czy wyjeżdżałeś do pracy za pośrednictwem w tej firmie i mógłbyś opisać warunki zatrudnienia. Interesuje mnie czy jest dobry kontakt z koordynatorem projektu i jak wyglądają warunki zakwaterowania? Informacje, które dodasz będą bardzo pomocne dla osób szykujących się na taki wyjazd do pracy.

@Incognito

Możesz przedstawić nam dokładniej zaistniałą sytuacje? Może przed objęciem stanowiska na które aplikowałeś firma chce aby pracownik zdobył doświadczenie i poznał wcześniej strukturę firmy. Czy udało Ci się już przejść na stanowisko kierowcy wózka widłowego? Opowiedz nam jak zakończyła się sytuacja która cię spotkała.

maciekq
Nazwa działu: Produkcja

Hmm coś mi tu nie gra, wysyłają do innej agencji, ZA MNIEJSZĄ STAWKĘ 4000, kordynator nie odbiera połączen przychodzących. Kiedy w końcu skończą sięte chore czasy by cżłowiek normalnie mógł robote znaleźć..

@maciekq

Wszystkie kwestie, o których powyżej nadmieniłeś, wymagałaby dopowiedzenia, ponieważ są nie do końca jasne. Jak to możliwie, że firma KBTI Poland (która jest agencją pracy), wysyła potencjalnych kandydatów do innej agencji? Możesz mi to nieco dokładniej wyjaśnić? Na jakich zasadach tak się właściwie dzieje?

ostatniachwila
@Danuta

Dziwne, u mnie to samo, 23k + dodatki koron w ogłoszeniu, a 19 na umowie z innej agencji czeskiej czy cholera wie co, jakiś srakiś maintec optima. Zrezygnowałem, nie wiem o co chodzi

ostatniachwila
@ostatniachwila

Ktos też miał takie przypadki?

????

Witam , kto jedzie do Mikulova jutro ??

@????

Rozumiem, że korzystasz z usług firmy KBTI Poland jako agencji pracy? Napisz proszę, czy przy wyjeździe konieczna jest znajomość języka obcego. Jak wygląda kwestia zakwaterowania i transportu? Czy leży to po stronie pracodawcy? Chętnie dowiem się też, czy firma oferuje polską, czy zagraniczną umowę. Będę wdzięczna za odpowiedź.

agniecha174

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat pracy przy pakowaniu warzyw i owoców w Holandii???

Tak83Nie

Justa
@agniecha174

Hej, jedziesz przez ta agencje do pracy zdecydowałaś się bo ja też chciałam wyjechać

Tak41Nie

YANG
@agniecha174

lepiej nie po tygodniu wracasz do polski

@YANG

Rzeczywiście tak jest, że wyjeżdżając do pracy za pośrednictwem firmy KBTI Poland wracamy po tygodniu do Polski? Dlaczego tak jest? Nie rozumiem do końca Twojej wypowiedzi, dlatego, jeżeli możesz, to sprecyzuj swój wpis, aby był bardziej zrozumiały. Przedstaw konkretną sytuację jaką znasz.

Jan

KBTI Poland to agencja zatrudnienia działająca na rynku międzynarodowym, głównie w takich krajach, jak: Holandia, Niemcy, Belgia, Francja. Firma oferuje usługi z zakresu rekrutacji oraz wynajmu personelu. W oparciu o zdobytą wiedzę oraz długie doświadczenie ich głównym atutem jest skrócony czas rekrutacji oraz profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Na stronie https://www.facebook.com/kbtipoland pracodawca poszukuje pracowników i publikuje oferty pracy w różnych branżach takich, jak logistyka, ogrodnictwo, budownictwo, telekomunikacja i inne. Firma zapewnia ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie. Jeżeli ktoś z użytkowników forum myśli o takiej pracy i zdecyduje się na zatrudnienie, proszę o zmieszczenie informacji o warunkach pracy i Waszych doświadczeniach z pracodawcą.

Damian

Zweryfikowany użytkownik

Czy ktoś jedzie z KBTI do Czech 13 stycznia

Tak5Nie1

Maga

Witam serdecznie. Aktualnie mieszkam w Belgii i poszukuję pracy. Znalazlam ofertę przez biuro KBTI na produkcji w Oevel. Czy ktoś z Państwa pracuje przez to biuro w firmie w Oevel? Co to za firma w ogóle i jakie są warunki ?

Iwona

@POLAK proszę Cię, żebyś nikogo nie obrażał. Forum jest miejscem gdzie mogą być prezentowane wszelkie opinie i masz pełne prawo nie zgadzać się z użytkownikiem @Inconito, ale na pewno zawsze powinieneś pamiętać o szacunku dla rozmówców. Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą za pośrednictwem KBTI Poland, zostawiam link do ofert pracy. Ostatnio pojawiło się sporo nowych: https://www.gowork.pl/praca/kbti-poland;pr Znaleźliście wśród nich coś dla siebie?

Piotrek

Jakie warunki mieszkaniowe w Belgi są ? Widziałem oferte Order Picker w GROBBENDONK Był ktoś może się wypowiedzieć ?

Tak15Nie1

nowy

Moze ktos cos powiedziec o pracy w belgii? jakie zapenia agencja zakwaterowanie oraz jak ogolnie sprawuje sie biuro?

Tak9Nie

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Kobit

@Mario1977 Ty się dobrze zastanów co chcesz? Jeśli praca jest dobra to co za różnica przez jaka firmę. Ważna jest umowa z drugą firmą i dobre stawki.??

Tak6Nie

Mario1977
@Kobit

Stawki są gorsze nawet niż w Polsce a warunki mieszkaniowe jak w przytułku jakimś. Przecież napisałem o tym wcześniej w poprzednim poście. Chyba ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Iwona nie kontaktowałem się jeszcze ale chyba to zrobię. Popracuję do końca listopada żeby chociaż mieć kasę na święta.

Tak25Nie

Mario1977
@Kobit

Arnold
@Mario1977

Toco Ty za granica zarabiales 3 euro / h ? hehe no ciekaw jestem gdzie :D

Iwona

@Welder Kilka dni minęło odkąd zadałeś swoje pytanie, dlatego teraz ja chciałabym spytać, czy finalnie zdecydowałeś się złożyć swoje CV do firmy KBTI Poland? Jeżeli tak, to napisz proszę, czy zostałeś zaproszony na rozmowę, a jeśli tak - co na niej zostało Ci zaproponowane.

Andrzej

Może czas zacząć doceniać pracę w firmie?

Welder

Witam mam pytanie widziałem ofertę n spawacza jak ocenia ile pracę jako spawacz z tej agencji ? Jakie warunki mieszkaniowe ? Wypłaty?

TakNie

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy KBTI Poland, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

TakNie

moze chirurg dostanie prace...spelnianie wielu warunkow nic nie pomaga...a stawka..smieszna...bez komentarza..szkoda marnowac czas...

Tak15Nie

Iwona

@Karol może warto skontaktować się bezpośrednio z KBTI Poland? Dostaniesz wtedy tam szybką i wiarygodną odpowiedź. Jak się zdecydujesz na aplikację to daj znać jak warunki i czy jesteś zadowolony.

Tak17Nie

chirurg by sie nie zlapal
@Iwona

PORAZKA

Tak12Nie

Sesil

Widzę z opini to firma inko co zarobi to na winko

Tak4Nie

Iwona

Kilka dni temu agencja KBTI Poland opublikowała na swoim profilu na facebooku artykuł o tym, że wzrośnie zapotrzebowanie w Holandii na polskich pracowników. Czy ta informacja Was cieszy? Planowaliście wyjazd do pracy w tym roku?

Tak18Nie

Karol

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy to jest jakaś wielka akcja z robotą przy pakowaniu warzyw i owoców w Poeldijk? Tak długa jest oferta, że wyraźnie potrzebują na już ludzi.

mala
@Karol

hej,czy byłes może przy tym pakowaniu w Poeldijk? Jak tak to jak opinie, warunki mieszkaniowe ?

Tak4Nie

Iwona

@Justa minęło trochę dni, także chciałabym wiedzieć czy jednak zdecydowałaś się wyjechać z KBTI Poland? Jeżeli jesteś już za granicą to podziel się pierwszymi wrażeniami i czy wszystko jest tak jak ustaliłaś z agencją.

Tak42Nie

Zostaw opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie