Opinie o KBTI Poland w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KBTI Poland, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KBTI Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBTI Poland w Wałbrzych

Gtx

Jadę do mladej Boleslav do skody i chciałem się dowiedzieć jak to jest czy naprawdę tak kolorowo co z Koordynatorem jaki jest stosunek do pracownika jakie hotele i jak atmosfera w pracy i hotelu

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Księgowa? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie KBTI Poland?

Gtx

Bogdan
@Gtx

Pisałeś jakiś czas temu, więc chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się na wyjazd i zatrudnienie? Przedstaw proszę jakie warunki zastałeś na miejscu, bo takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Abcv
@Gtx

Jedź i się przekonaj sam a nie tylko wypytujesz

Grzybiarz
@Abcv

Idź do lasu i próbuj wszystkich grzybów po kolei, a nie wypytuj które są trujące..

do Abcv
Klient
 Problem
@Abcv

dlaczego tak odpowiadasz niezyczliwie..rzetelne opinie tych, co przezyli rozczarowanie agencja nie tylko uchronia innych , ale rowniez zle opinie nie pozwola zlym agencjom tkwic na rynku -wiec dla wszystkich , a to dziala w dwie strony przeciez, kiedys tez ktos zyczliwy moze cie przestrzec

Antoni od broni Nowy wpis
@Bogdan

Wiem, że post stary, ciekaw jestem jak jest teraz w Skodzie. Byłem tak parę dobrych lat temu. Nakładałem uszczelki na drzwi. Po skończonej pracy, już po przebraniu się, mój koordynator stał w drzwiach zakładu i zawracał ludzi na kolejne 8 godzin bo jak nie to do widzenia. A czegoś takiego nie było w umowie. Wróciłem do kraju. Nie jestem krową pociągową. Tak było KIEDYŚ. Nie wiem jak jest dziś.

@aplikant Nowy wpis
Kandydat

Jakiich zarobków można się spodziewać jako monter fotowaltaiki?

Gabriela Nowy wpis
@@aplikant

A jakie masz doświadczenie?

Ashot

please contact +37494622221 whats app telegram +37455311998 viber

Gabriela
@Ashot

What happend? What this number for?

Magazynier

(247 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ashot

Hi..+37494622221 Whats app and telegram

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Order picker w KBTI Poland? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Olo83
Kandydat

Ludzie, wbijcie sobie do głowy, że kbti to nie jest agencja pracy tymczasowej. To agencja REKRUTACYJNA. Rekrutuje dla agencji pracy tymczasowej. Zawsze pytajcie dla kogo rekrutuje.

Paulina
@Olo83

A co to za różnica? Chyba ważne że znajdzie się pracę?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w KBTI Poland? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 4 listopada kilka ogłoszeń.

Natasha
Kandydat

Cześć. Czy mogę ubiegać się o tę pracę z Ukrainy z ukraińskimi dokumentami i uzyskać pozwolenie na pracę w Holandii? Dziękuję.

Kasia

@Kit a ty żałujesz ?

Piotr

Każda agencja musi na was zarobić to jest proste.. i komfortu nie oczekiwać ..wszędzie się trafią pijaczki i białe mewy

Kit
 Rekomendacja
@Piotr

Abyś nie żałował !!!!

Anna Wróblewski

Witajcie . Chciałabym wszystkich ostrzec przed agencja Loppersum w Heswijk Dinther . Do której pojechał przez KBTI Mój syn właśnie wrócił . Z tego co opowiedział to jest dramat . Przeludnione domy 8 -10 osób . Brudne materace Pralka na Jedna 10 osób . Koordynatorzy jeżdżą i obniżają termostaty żeby zaoszczędzić . Nie polecam . Mój syn po 6 tyg przywiózł sobie ok 700 euro . Mało godzin .

chciałem pracować ale zobacz

jeden wielki przekręt , Magd Jarzembowskich to jest cztery razy po dwa razy , wiec to jest jeden wielki przekręt!

Pancerz

Witam, złożyłem CV i dostałem ofertę (spawacz) w stoczni miejscowość Harlingen. Czy ktoś może napisać jak wyglada wyjazd i czy naprawdę jest tak zle? Pozdrawiam

Iwo

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem. Czyżby konkurencja zainspirowała do tych wpisów?

Bogdan
@Iwo

Wyjeżdżałeś poprzez tę agencję i jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz jak wyglądają warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem projektu. Czekam na Twój komentarz.

bucz024

w jezyku czeskim i polskim umowa

bucz024

do Elzbieta dostaniesz umowe przez kbti ale ona jest lewa poczytaj zobaczysz oni ją ci wyslą na imeila ty ją wydrukujesz podpiszesz odeslesz skanem oni ją wyslą do humares praga nastepna agentura ktora da ci umowe bedą ci obiecywac złote góry niewierz w to w zadne dodadki ani bron boze w jakies 2000 tys koron na umowie masz 17600 tydzien szkolenia musisz dotrzymac umowy przez 3 miesiące bo jak zrezygnujesz to kbti sie do ciebie dorwie raczej do twoich pieniedzy puszczą cie z torbami i bedziesz wracac na kredytoym do polski tak jak ja mialem kordynator dojezrdza z brna niema go na miejscu robi wszystko zeby niezalozyc ci konta jesli sama sobie zalozysz to na niego niema co liczyc na imie ma przemyslaw na pierwszy rzut oka wydaje sie ok ale to gówniarz i kawał hama bo czeski zna to ma cie w (usunięte przez administratora) niby jezyka nietrzeba znac ale w robocie musisz kapowac w dodatku jak niema cie w pracy to placisz 240 koron za dobe jedzenie na stolówce 40 obiad zupa za darmo dostajesz czip i sama musisz sie rozliczac z czasu pracy w komputerze za hiny nieidzie sie polapac bo wszystko poczesku i zagmatwane tak ze głoa boli kary przez kbti to 200 500 1000 nawet mi za 2 tygodnie pracy wypłacili 189 a wzielem 2000 koron zaliczki tylko i przejadłem za 130 koron nic im niezrobisz bo musisz sie sądzic w czeskim sądzie a na to nikt niema ochoty jezdzic z polski do pragi na sprawy jesli uwarzasz ze niemam racji spróbuj zobaczysz sama wszyscy na ubytowni piją walą wrecz jesli niepijesz to masz problem jesli masz jakies pytania to napisz to ci odpisze bo niewszystko napisałem lecą mi jeszcze za tydzien pracy i niewiem czy dostane i ogólnie wyplata na umowie nie przez kbti tylko tą co na miejscu dostaniesz to 20 dany miesiąc a ja dostałem 25 to sobie wyobraz co ja czuje do usłyszenia

bucz024

i niejedzcie za nic na swiecie do mikulova czechy bo praca ciezka zkomplikowana z czasu musisz sie rozliczas sam poczesku idzie na glowe dostac a oni to proponują z tym ze oni tam nieplacą a jak zaplacą to drobne ze wiecej przez 3 dni zarobisz w polsce jak tam przez 2 tygodnie bo to oszusci wiem co mowie bo teraz wrocilem ujaplacą 20 niby na umowie ale oni robią polakow w ciula i humares to zwykle kur

Elżbieta
@bucz024

@bucz024 Piszesz, że KBTI nie dalo Ci umowy, tylko otrzymałeś umowę czeską. Była ona w języku czeskim? Co jeśli, ktoś nie zna tego języka? Czekam na Twoją odpowiedź.

bucz024

ludzie niejedzie przez te agencje ona łączy sie z humares czeskim nastepną agencją ktora da ci umowe czeską ale to podpucha ja tak zrobilem i pracowałem na kablach w mikulowie firma griller niezaplacili mi za 2 tygodnie pracy praca ciezka umowa zlecenie gdzie masz klazury ze niemozesz zrezygnowac przez 3 miesiące za wszystko potracenia za narzedzia za ciuchy koncu czlowiek zostaje z niczym i wraca bez pieniedzy do domu a kbti pobiera kolosalne oplaty nieplacą wykorzystują i zostawiają cie na ulicy sami przeczytacie co kbti proponuje czlowiek im wierzy a to zwykle zlodzieje

Aleksandra

Witam Chciałabym wyjechać z bratem do pracy do Czech. Interesuje nas praca w Skodzie, ostatnio dodano sporo ofert. Jak to wygląda z zatrudnieniem ? czy to co piszą agencje to pic na wodę czy faktycznie można liczyć na taką stawkę finansową i zakwaterowanie? Jakie agencje polecacie na taki wyjazd? Czy przyjmują kobiety? Jeśli ktoś ma chęć się wypowiedzieć to proszę o post tu lub na mojego maila : ola.romanowska@onet.eu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KBTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KBTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBTI Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KBTI Poland?

Kandydaci do pracy w KBTI Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KBTI Poland
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
KBTI Poland