Krismilton S.C.

Szczawno-Zdrój

Opinie o Krismilton S.C.

Jarek

Słyszałem, że firma się prężnie rozwija. Może ktoś napisze jak się tu pracuje?

Agnieszka

@Beataa, czyli praca w Krismilton S.C. spełniła Twoje oczekiwania?

mjhhj

@beataa to sa nawet premie mówisz? to super, własnie szukam roboity gdzie pracodawca doceni pracownika i właśnei bedzie uwzględniał w jego wysiłku tą oto premie. U mnie w firmie niestety ta praktyka stosowana nie jest, wiec zawsze wiem jakiej pensji oczekwiać neistety...

Beataa

Pracowałam w tej firmie i polecam. Firma szybko rozwijająca się. Brak problemów z załatwianiem spraw z Kierownikami, wszystkie premie na czas.

Adrian ;)

Ogólnie polecam dla ludzi którzy nie oczekują zbyt wiele jeżeli chodzi o podstawę, premią można sobie dobić spokojnie drugie tyle, aczkolwiek niestety plany ciągle rosną, wymagania również, natomiast podstawa to ciągle twardy, niezmienny (niski) fundament, co składa się na całość Waszej wypłaty... ;) Wspominam pozytywnie współpracę, można zdobyć doświadczenie, jako jedna z pierwszych prac na pewno na plus! :)

kama db play krismilton

dziewczyny i chłopaki ... współpraca z krismilton jest współpraca na najwyższym poziomie i nie jest jak piszecie nieosiągalna ( potwierdzam bo pracuję dla nich długo ) wymagamy zaangażowania i nienagannej postawy :) co do pracy ? wystarczy telefon do koordynatora Tomasza i rozmowa kwalifikująca do naszego grona :) kom. 793 111 112 :) powodzenia :)

słownictwo

jakonś mi się wydaję, że bendzie ci cienżko tam się dostać Turbo Wando

Zostaw opinię o Krismilton S.C. - Szczawno-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krismilton S.C.