Opinie o Krismilton S.C. w Szczawno-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krismilton S.C., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krismilton S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krismilton S.C. w Szczawno-Zdrój

Tomasz Nowy wpis

Jak w firmie oferują szkolenie zewnętrzne to może się dowiem czy każdy pracownik może się na nie załapać. No i jak często?

Czarek

Jakieś bieżące newsy o pracy mógłby ktoś zamieścić. Mam zamiar aplikować.

Arturo Nowy wpis
@Czarek

Chyba cały czas rekrutują. Sprawdź na stronie.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Krismilton S.C. są szkolenia zewnętrzne?

ADT Nowy wpis
@Pytanie

Są :)

Filip

Bardzo dobry pracodawca więc generalnie nie ma na co narzekać, polecam!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krismilton S.C.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca Biznesowy Play.
logo firmy Praca na produkcji / od zaraz!
Szczawno-Zdrój
(56 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karolina

Większość ludzi w porządku ale dwoje z ekipy nie polecam. (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Krismilton S.C.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jerzy

Czy aktualnie firma potrzebuje pracowników? Jak atmosfera?

Sierra xolo

Pracowałam w firmie było dobrze miła przyjazna atmosfera praca sprawiała satysfakcję zarobki standardowe jeżeli wykazesz się sumiennością i kompetencja w pracy to będzie ok polecam

Jarek

Słyszałem, że firma się prężnie rozwija. Może ktoś napisze jak się tu pracuje?

Agnieszka

@Beataa, czyli praca w Krismilton S.C. spełniła Twoje oczekiwania?

mjhhj

@beataa to sa nawet premie mówisz? to super, własnie szukam roboity gdzie pracodawca doceni pracownika i właśnei bedzie uwzględniał w jego wysiłku tą oto premie. U mnie w firmie niestety ta praktyka stosowana nie jest, wiec zawsze wiem jakiej pensji oczekwiać neistety...

Beataa

Pracowałam w tej firmie i polecam. Firma szybko rozwijająca się. Brak problemów z załatwianiem spraw z Kierownikami, wszystkie premie na czas.

Adrian ;)

Ogólnie polecam dla ludzi którzy nie oczekują zbyt wiele jeżeli chodzi o podstawę, premią można sobie dobić spokojnie drugie tyle, aczkolwiek niestety plany ciągle rosną, wymagania również, natomiast podstawa to ciągle twardy, niezmienny (niski) fundament, co składa się na całość Waszej wypłaty... ;) Wspominam pozytywnie współpracę, można zdobyć doświadczenie, jako jedna z pierwszych prac na pewno na plus! :)

kama db play krismilton

dziewczyny i chłopaki ... współpraca z krismilton jest współpraca na najwyższym poziomie i nie jest jak piszecie nieosiągalna ( potwierdzam bo pracuję dla nich długo ) wymagamy zaangażowania i nienagannej postawy :) co do pracy ? wystarczy telefon do koordynatora Tomasza i rozmowa kwalifikująca do naszego grona :) kom. 793 111 112 :) powodzenia :)

słownictwo

jakonś mi się wydaję, że bendzie ci cienżko tam się dostać Turbo Wando

Zostaw merytoryczną opinię o Krismilton S.C. - Szczawno-Zdrój

Krismilton S.C.
3.6/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Krismilton S.C.
Przejdź do nowych opinii