ELMAN Janusz Poprawa S.J.

Świebodzice

Opinie o ELMAN Janusz Poprawa S.J.

stasiek

a wicie może jak wygląd au nich teraz praca konkrentnie? bo nie wiem czy opłaca się tak naparwde do nich teraz aplikować, bo chyba umowy dają później..

koleles

,,ja" ma racje, P. Ania przyjmujac obiecuje duzo a pozniej sie tlumaczy kryzysem w firmie, Cezary podejrzany jestes, moze zatrudniony u niej jestes ?

ja

Właśnie na rozmowie kwalifikacyjnej i będziesz miał mydlenie oczu, m.in. dobre zarobki i weekendy w domu a w konsekwencji wszystko odwrotnie. Najlepiej to, przekonasz się na własnej skórze.

ja

obiecanki cacanki, omijać szerokim łukiem tą firmę !!!!!

Jak poznać prawdę o firmie ELMAN Janusz Poprawa S.J. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o ELMAN Janusz Poprawa S.J. - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMAN Janusz Poprawa S.J.