Praca dostawcy w Xpress Delivery - brak grafiku!

Rzeszów
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Aplikacja Xpress Delivery to nowość na polskim rynku. Realizujesz dostawy dla klientów z różnych sklepów, np. CCC, e-obuwie, Intercars, Decathlon. Są to małe gabaryty, które nie wyleją się po drodze. Możesz poruszać się dowolnym pojazdem lub komunikacją miejską.

Otrzymasz dostęp do aplikacji, która poprowadzi Cię przez każde zlecenie. Będziesz dokładnie wiedział/a, ile zarobisz i gdzie masz dowieźć zamówienie. Przewozisz jedynie małe, zgrabne pudełka z produktami. Od Ciebie zależy, ile pracujesz.

Wymagania

  • pełnoletność,
  • telefon z możliwością instalacji aplikacji.

Dodatkowo, mile widziane będą również:

  • kultura osobista,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy wysokie zarobki. Za każdą przesyłkę otrzymujesz minimum
15 zł. Nasi najaktywniejsi kurierzy miesięczne zarabiają nawet 3700 zł netto.

Dodatkowo gwarantujemy:

  • mobilną pracę, którą możesz zacząć bez doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy bez grafiku,
  • wypłaty co 2 tygodnie.
  • pracę od zaraz, bo możesz zacząć zarabiać już w ciągu 2 dni,
  • wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Masz pytania? Dzwoń na naszą infolinię: 730 000 310.