Praca dodatkowa - wykładanie towaru

Kartuzy
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżafizyczna

Wstęp

  • SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjno - handlowymi. Obecnie, w związku z realizacją projektu dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Merchandiser/ Wykładacz towaru

Obowiązki

  • wykładanie napojów i chipsów znanej międzynarodowej marki,
  • dbanie o należyte dołożenie towaru w półki sklepowe,
  • raportowanie w aplikacji mobilnej Klienta,
  • inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w dni robocze tj.: środy i czwartki.

Oferujemy

  • praca dwa dni w tygodniu, tj.: w środy i czwartki w godzinach popołudniowych,
  • praca DWA RAZY W TYGODNIU w sklepach łącznie po około 5 godziny,
  • łączna liczba godzin do wypracowania w miesiącu to 21 godzin,
  • wynagrodzenie: 27,70 zł brutto za godz. pracy,
  • umowa zlecenie,
  • obsługa kadrowa on-line bez wychodzenia z domu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy:
  • Market spożywczy, ul. Gdańska, Kartuzy,
  • Market spożywczy, ul. Piłsudskiego, Kartuzy.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1