Praca dla studentów w charakterze kierowcy

Katowice
Oferta opublikowana03.06.2024
Oferta wygasa19.07.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • CENTRUM KIEROWCÓW jako firma logistyczna zajmuje się obsługą klientów Premium, którzy potrzebują aby w ich imieniu odprowadzać auta do serwisów ,stacji kontroli, warsztatów wulkanizacyjnych na wymianę opon itp. transport dla firm leasingowych od i do klienta.

• Obowiązki

  • transport pojazdów do serwisów
  • relokacja pojazdów na terenie Polski i Europy

Wymagania

  • wiek od 20 do 26 lat oraz aktualna legitymacja studencka
  • minimum 2 lata PRAKTYKI w prowadzeniu pojazdów /kat .B /
  • minimum 2 dni robocze do naszej dyspozycji od 8.00 do 18.00 max
  • niekaralność
  • duże poczucie odpowiedzialności i wysoka kultura osobista
  • dostęp do poczty elektronicznej i smartfon

Oferujemy

  • Zarobki uzależnione od ilości wykonanych zleceń
  • Premię do 20 % zarobków
  • Zlecenia na terenie miasta, okolic i całego kraju, czasem za granicą
  • Zwrot kosztów dojazdu poza miastem
  • Dostęp do aut od klasy budget /Toyota Auris / do klasy wyższej Premium / BMW , Mercedes/ ; skrzynie automatyczne i manualne
  • Szkolenie w zakresie całej procedury obsługi

Benefity

Program poleceń pracowników