Umowa zlecenie32-35 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana28.03.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż części, wyposażenia,
  • wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi: szlifierka, wiertarka, nitownica, klucz dynamometryczny itp.,
  • umiejętność pracy z narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, liniał etc.),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z opłaconymi składkami (odkładasz na emeryturę),
  • stawkę 32 zł brutto/h., od 2 miesiąca 35 zł brutto/h,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • premię do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1