Młodszy specjalista ds. Zakupów

Warszawa
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
  • Poszukujemy chętnego/ chętnej do pracy na stanowisku

Obowiązki

  • Poszukiwanie oraz kwalifikacja nowych dostawców na potrzeby kontraktów budowlanych
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Negocjacje, zawieranie umów oraz składanie zamówień zakupu
  • Zakładanie zamówień w systemie SAP
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • Zapewnienie terminowych dostaw zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego
  • Okresowa ocena dostawców
  • Sporządzanie zestawień, raportów

Wymagania

  • Mile widziane ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe),
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

  • Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku fundamentów specjalnych Stump Franki sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1