Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Wstęp

  • e-work HR Company Poland do swojego zespołu poszukuje Młodszego/ Specjalisty ds. rekrutacji lokalizacja: Katowice (praca stacjonarna)

Obowiązki

  • Prowadzenie procesu rekrutacji
  • Analiza i selekcja aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz przeprowadzanie testów i ocenianie umiejętności kandydatów
  • Budowanie bazy potencjalnych kandydatów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Monitorowanie i analiza rynku pracy
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wydajności procesów rekrutacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • Umiejętność efektywnego pozyskiwania i selekcjonowania kandydatów
  • Doskonała komunikacja interpersonalna i umiejętność budowania relacji z kandydatami oraz klientami
  • Znajomość rynku pracy medycznego oraz aktualnych trendów i wyzwań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w g. 8:00-16:00
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do: karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku, które zapewnia rozwój zawodowy
  • Szanse na zdobycie cennego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska blue& white collars
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1