Młodszy Specjalista ds. Administracji Zakupów ze znajomością j. angielskiego

Łańcut
Oferta opublikowana15.02.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna międzynarodowych procesów zakupowych
  • Bezpośrednia współpraca z Kupcami i Dostawcami w procesie przepływu informacji handlowych
  • Weryfikacja danych i wprowadzenie dostaw do systemu ERP
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z zakupem oraz realizacją dostaw
  • Wsparcie administracyjne Działu Zakupów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • Biegła znajomość j. angielskiego z obszaru transakcji handlowych
  • Znajomość obsługi komputera MS Office, mile widziana znajomość programu ERP XL
  • Znajomość warunków INCOTERMS-warunek konieczny
  • Zdolności negocjacyjne, analityczne myślenie i umiejętności ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1