Młodszy Programista PHP

Koszalin
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Programista PHP

Obowiązki

  • realizacja projektów,
  • udział w opracowywaniu koncepcji rozwoju aplikacji,
  • wsparcie techniczne dla administratorów systemu Ready,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportowanie,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i wysoka kultura pracy,

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie jako programista,
  • znajomość PHP 7/8,
  • SCRUM,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność tworzenia przejrzystego kodu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz od 7 do 9),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju i wyjazdów na eventy branżowe.