Młodszy pakowacz

Stalowa Wola
Umowa o pracę4 242 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Firma LEGION CK Sp. z o.o. Nr 11 978 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Obowiązki

  • · pakowanie
  • · kontrola jakości

Wymagania

  • · dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • · zdolności manualne – mile widziane
  • · gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • · atrakcyjne wynagrodzenie
  • · zatrudnienie w pełny wymiar czasu pracy
  • · jasna ścieżka kariery - możliwość awansu
  • · prac w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 5 1 3 9 2 1 4 1 2 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres @
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1