Młodszy Analityk Biznesowy EOD

Warszawa
Kontrakt B2B6 000-9 000 złnetto / mies.
Umowa o pracę, Umowa zlecenie6 000-9 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżait

O projekcie

Poszukujemy analityka lub analityczki, który/a swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze zespól projektowy wdrażający platformę cyfryzacji procesów i obiegów dokumentów Archillea.

Zespół, do którego dołączysz liczy aktualnie kilkanaście osób. Realizujemy projekty wdrożeniowe dla klientów z różnych branż, koncentrując się na sektorze dużych przedsiębiorstw.

Jeśli charakteryzuje Cię analityczny umysł, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, a także: nie jest Ci obca analiza procesowa, systemy klasy WorkFlow oraz podstawy technologiczne budowy rozwiązań informatycznych, motywuje Cię nauka oraz poznawanie nowych technologii – zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w spotkaniach analitycznych z klientami biznesowymi,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (koncepcja biznesowa, opis konfiguracji, scenariusze testowe, dokumentacja użytkownika itd.),
  • Projektowanie rozwiązań oraz konfiguracja rozwiązań na platformie Archillea,
  • Prowadzenie i wsparcie klienta w testach,
  • Przeprowadzenie szkoleń użytkowników,
  • Współpraca z zespołem deweloperskim oraz analitykami wiodącymi (seniorami).

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności miękkie (praca zespołowa, organizacja pracy, odpowiedzialność).
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność opisu procesów biznesowych,
  • Podstawowa znajomość: SQL, BPMN, JIRA,
  • Rozumienie baz danych i ich relacyjności,
  • Znajomość JavaScript.

To oferujemy

  • Program onboardingowy. Realizujemy wprowadzenie krok po kroku, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. Dedykowany Opiekun będzie Cię wspierał w pierwszych miesiącach pracy; rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wprowadzi w nasz świat.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Nie jesteśmy świeżakami. Od ponad 20 lat budujemy nasz zespół i kompetencje na rynku. Spotkasz u nas osoby, które działają z nami od samego początku i planują działać jeszcze przez długie lata.
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU.
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych (in events we trust).
  • Darmowe przekąski w biurze - w naszej lodówce znajdziesz m.in. świeży sok, smoothie oraz drugie śniadanie w postaci jogurtu.
  • Świetną lokalizację biura w Warszawie - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Posiadamy również miejsca parkingowe dla pracowników.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Możliwość pracy zdalnej
Owoce
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1