Mechanik mobilny wózków widłowych

Legionowo
Oferta opublikowana12.03.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Praca mobilna
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość wózków widłowych różnych mare

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca)
  • Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy (van wyposażony w narzędzia i części zamienne) oraz odzież ochronną
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)
  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karty lunchowe Edenred
  • Kompleksowy program wellbeingowy
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Opieka stomatologiczna
Karta sportowa
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1