Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Xxx
Kandydat

Nie wiem , z czego się składa ale ogólnie znam chlopakow i nie są zadowoleni , pracownik ze sporym stażem ma W przychylnych wiatrach 4tys .netto...rotacja ogromną , teraz jest mnóstwo ogłoszeń ....bo przestali szanować starych ludzi i widzą potencjał w nowych ..te ogłoszenia nie są od 22 lutego a od pół roku. Wymagania spore , nie chcą dbać o starych ,każą im uczyć młodych a pieniążków nie ma ...

Yyy
@Xxx

To chyba lesery maja taka kwote ???????? Znam sporo osob ktore maja duzo wiecej ????????????

Pomocna Nowy wpis
@Xxx

Firma poszukuje osób na nowe-dodatkowe stanowiska w związku ze wzrostem sprzedaży

Honorata Nowy wpis
@Xxx

Spore wymagania - to znaczy jakie? Czego wymagają, żeby mieć szansę się tutaj dostać?

Administrator Nowy wpis

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. w Poznań szuka pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Poszukuję pracy na stanowisku Pracownik Serwisu. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Pracownik Serwisu. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Pomocna Nowy wpis
@Administrator

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Profesjonalne wdrożenie (koszt posiłków, dojazd na i ze szkoleń pokrywa pracodawca) Szkolenia techniczne, w tym uprawnienia (operatorskie i konserwatorskie na wózki widłowe, gazowe, elektryczne) Ścieżkę rozwoju zawodowego Ubezpieczenie na życie Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną Dofinansowanie do urlopu Premia za staż pracy Porady prawne dla pracowników Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

Czy pensja w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Mechanik, ich ogłoszenie jest 22 lutego na GoWork.pl.

spec
@Pytanie

Oprocz podstawy , jest tez premia kwartalana od odbrotu zespolu , oraz wypałcaja nadgodziny.

Alicja
@spec

Fajnie ze ktoś napisał. I wtedy ile wychodzi?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ? Podziel się swoimi wrażeniami!
Uli
Kandydat

A jak wygląda praca w księgowości?

mechanikzlinde

Pracuję w firmie konkurencyjnej Linde już trochę lat i powiem, że już wielokrotnie ktoś odchodził od nas (nawet z wysokich stanowisk) i po jakimś czasie dowiadywałem się, że zatrudnił się właśnie w Toyocie. Sam myślę nad zmianą firmy i obserwuję lokalny rynek co się pojawia, fajnie jakby ktoś z techników serwisantów opisał trochę szerzej warunki pracy itp.

ob
@mechanikzlinde

Taka branża że ludzie krążą : Linde, Still, Jungheinrich, Toyota - najwięksi gracze na rynku

mechanikzlinde
@ob

No to się dużo dowiedziałem, jakbym nie wiedział, po co pisać takie opinie bez sensu?

Rozbawiony
@mechanikzlinde

To jeszcze napisz ile czasu po tym przejściu do toyoty zostają w tej toyocie... Pomogę Ci - nie za długo... Uciekają szybciej niż przyszli. Z wielkiej czwórki tutaj rotacja jest największa.

@Prawda
@Rozbawiony

Niestety piszesz nieprawdę bo wszyscy pracownicy mowa tutaj o technikach którzy zostali zatrudnieni z konkurencyjnych firm i mają się dobrze ba niektórzy nawet awansowali. Jeżeli chodzi o serwis to brak rotacji. Jeżeli masz znajomych kolegów np. z Linde którzy podjęli pracę w Toyocie to dowiedz się jak wygląda sytuacja i poziom zadowolenia z pracy a dopiero wtedy się wypowiadaj.

RKS
@mechanikzlinde

Złóż CV ,porozmawiajmy, teoria a praktyka to różne bieguny.

Serwisant
@mechanikzlinde

Wszystko zależy na jakiego kierownika się trafi jedni są bardziej pomocni inni mniej. Sama praca jest mega spoko... Nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia, jak dobrze żyjesz z klientami nie ma skarg to nikt w robotę ci się nie wpie... Szkolenia wdrożeniowe i techniczne są bardzo fajne... Nawet dla osób kompletnie zielonych w temacie wózków po takim szkoleniu (3tyg techniczne szkoelnie + akademia Toyoty onlin) plus opieka innego technika do czasu jak pokażesz że możesz z powodzeniem działać sam. Auta serwisowe bardzo fajnie wyposażone. Kasa na koncie zazwyczaj 3-4 dni przed końcem miesiąca. Jedyne co mnie drażni to mocno rozbudowany program do rozliczania czasu pracy wystawiania zleceń zamawiania części ale z czasem do ograniecia. Wsparcie telefoniczne zawsze służy pomocą. Nie wiem jak jest u konkurencji bo to moja pierwsza firma serwosujaca wózki ale na chwilę obecną jestem zadowolony i mogę polecić. (Mówię tu o stanowisku serwisanta mobilnego i stacjonarnego u klienta)

Erremek
@Serwisant

A o jakich zarobkach mowimy i w jakim wymiarze czasowym? Praca od pkniedzialku do piatku czy naokraglo jak w rosyjskim lagrze?

JB
@Rozbawiony

Pracujesz w TMHPL , że takie informacje piszesz ? Pracowałeś w pozostałych wszystkich firmach ? To nie pisz bzdur . Być może wiele lat temu była większa rotacja . Dziś to bardzo stabilny zespół .

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Mechanik. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Czy pracownicy Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cherry
@Pytanie

Niestety jest (usunięte przez administratora) wszelkiego organizacje, spotkania face to face są wstrzymane

Soren

Zastanawia mnie dlaczego firma w swoich ofertach pracy podaje tak szeroki zakres lokalizacji. Przykładowo jeśli biuro znajduje się w Jaktorowie, a podają lokalizacja Piaseczno, to mam rozumieć, że w Piasecznie macie swój oddział i tam mogę pracować czy też zawężacie obszar poszukiwań pracowniczych do podanych miast, ale wtedy odległość 53 km na codzienne dojazdy z Piaseczna do Jaktorowa i z powrotem (półtorej godziny autem), to lekkie nieporozumienie.

Obcy
@Soren

Brak chętnych do pracy w tym (usunięte przez administratora) zmusza do szukania w dalszych odległościach. Ponadto (usunięte przez administratora) uważa że znajdzie jeleni ktorzy będą dojeżdżać 60km do pracy bo już takich zatrudnia- z tym że przykładowo jest to kierownik który ma auto sluzbowe a w pracy ma niewiele do pokazania i siedzi caly dzien na yt. Takiej personie oplaca się dojazd bo to chyba jedyny trud jaki wykonuje w (usunięte przez administratora)

Mag
@Obcy

Czy to G.O. z blonia ?

Magaz.
@Mag

Tak jest to on grzesio ,zywa antyreklama wózków

Zenon
@Magaz.

Na wszystko ma pozwalane robi co chce jezdzi gdzie chce i straszy klientów!!!

Mikołaj
@Soren

Jak dostaniesz służbowe auto i zero obowiązków to dlaczego nie? Nie jeden ma jeszcze dalej w tej firmie.

Magaz.
@Zenon

Nr rej.Wy 7069

M
Kandydat

Jestem kandydatem na stanowisko w oddziale w Jaktorowie. Chciałem napisać o profesjonalnym podejściu do rozmowy o pracę a mimo to o utrzymaniu miłej atmosfery spotkania. Myślę że najlepsza rozmowa o pracę w jakiej brałem udział.

Ilona
@M

Ooo, to super, że się wypowiadasz na ten temat :) Mnie właśnie interesuje to jak wygląda rekrutacja w Toyota Material Handling. Przybliżysz? :) Czy jest to tylko rozmowa czy są jeszcze jakieś kolejne etapy? Po jakim czasie dostaje się odpowiedź czy zostało się przyjętym do pracy?

Wiecie, czy Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocna
@Pytanie

Tak, udostępnia narzędzia pracy.

Krzysztof
@Pomocna

Hej, widzę że wiesz co się dzieje w Toyota. Powiedz mi proszę jakie wymagania trzeba spełnić aby pracować w tym miejscu i czy trzeba mieć już jakieś doświadczenie zawodowe? Jeśli tak, to jakie?

Cypisek

Zmieniło się coś w ciągu ostatnich 2 lat? Myślę czy nie wrócić do tej jakże prestiżowej firmy. Żartowałem hehe

M.
Kandydat

Od długiego czasu ciągle wisi ogłoszenie do TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o., na stanowisko Specjalista ds. realizacji zamówień w Jaktorowie na pracuj.pl. Jestem ciekaw z czego to wynika? Jakie tam są warunki? Jak płacą? Czy ktoś się orientuje o co chodzi z tym ogłoszeniem i tym stanowiskiem? Oraz czy to, co wpisane w ogłoszeniu jest prawdą m.in: Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną Ubezpieczenie na życie Wypłatę 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19 Dofinansowanie urlopu ? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.

TOY
@M.

Jak najbardziej prawda

Paxxx..
@M.

To co w ogłoszeniu jak najbardziej. Opieka Medyczna, stomatologiczna -Medicoveru Ubezpieczenie podstawowe, za niewielka opłata można je rozszerzyć. W przypadku zwolnienia Covid jak najbardziej 100% płatne. Urlop- Dofinansowanie" Wczasy pod grusza"

Emtornianin
@TOY

Witam Jakie stawki w Toyocie?pracuje u konkurencji Technik serwisu praca stacjonarna na stronie widnieje ogłoszenie na lokalizacje Koszalin Skarbimierz .

Czy w obrębie jednego działu w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

polan80
Kandydat

NIE POLECAM, Osoba od rekrutacji pani (usunięte przez administratora)nie kompetentna, nie wie z kim się umawia,(pól godziny czekałem na spotkanie) nie czyta Cv, nie wie na jakie stanowisko była aplikacja, na sam koniec mówi ze ona się rekrutacją nie zajmuje tak do końca. Ciężko o jakiekolwiek informacje na temat zarobków, daleko i szkoda czasu. Na spotkanie rekrutacyjne przyszła bez maseczki i wymiana zdań z kierownikiem działu w tle ze mną odniosłem wrażenie że była nie smaczna. (prawie pokłócili się, wstyd)

Sta

Nie polecam księgowości i fakturowania. Połowa osób odeszła z działu księgowości, bezpłatne nadgodziny które potem i tak ciężko odebrać. Kolejna nowa główna księgowa, co chwile reorganizacje. W dziale fakturowania kółko wzajemnej adoracji i nikogo do niego nie wpuszczą, w 99% podejście pod tytułem 'nie da się'. Całkiem nieźle w dziale wynajmu i serwisu.

Misiek
@Sta

A czy sytuacja po zmianie dyrektora finansowego uległa zmianie? Jakieś zmiany systemu księgowego czy nadal sytuacja stoi w miejscu jak stała? Słyszałem, że plany były ambitne sporej restrukturyzacji w tym zakresie przynajmniej jeszcze jakiś czas temu.

Ilona
@Sta

Napisałeś, że jest nowa główna księgowa i co chwile są reorganizacje. Być może jest to spowodowane właśnie tym, że jest nowa i chce wprowadzić jakąś świeżość w firmie. Za jakiś czas może się to ustabilizuje. Wspomniałeś też, że całkiem nieźle jest w dziale wynajmu i serwisu. Czyli według Ciebie tam warto złożyć CV? Fajnie jakbyś dodał dlaczego.

Łysy
 Rekomendacja

Witam, rozglądam się za nową pracąna stanowisku PH/DT. Mam kilku letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń. Toyota wygląda z zewnątrz fajnie mam pytanie o zarobki a dokładnie o podstawę. W jakich granicach ona oscyluje, jak wygląda system premiowy za sprzedaż. Bardzo dziękuję za pomoc

Zainteresowany

Witam . Jak sytuacja w Gdańsku ? Czy zatrudnili już Dyrektora Regionu ? Czy jeszcze nie ? Jaka obecnie sytuacja w sprzedaży ?

XY

Pracuje w tej firmie już kilka lat. Przeżyłem już troszkę tu ludzi i zdarzeń . Nie ma firmy idealnej . Ale od 3 lat jest u nas stabilizacja. Na pewno na handlowym. Ekipa jest OK. Pracować trzeba i wynik gonić . Jak wszędzie. W moim regionie robimy cyfrę już 3 rok. Nie mogę narzekać. Tak wiem zaraz tu pewnie fala hejtu wjedzie ze jestem „ lizusem” itp. Firmę tworzą ludzie . Jest ok.

Kandydat P

Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej w Gdańsku . Miła rozmowa i konkretny rekrutujący z Toyoty. Słyszałem tylko dobre opinie dlatego tez spróbowałem. Wiem , ze większość negatywnych opinii pochodzi od pracowników raczej zwalnianych wiec traktuje je z dystansem .

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.