Umowa o pracę4 300-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:   Magazniera w Bieruniu na ul. Ekonomicznej

Obowiązki

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Rozładunek i załadunek
  • Transport towaru wewnątrz magazynu
  • Przygotowanie do wysyłki
  • Relokacja
  • Kontrola

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy II zmianowej
  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Nastawienia na dłuższą współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na start od 4000 brutto podstawy
  • Premię w wysokości ok. 500 zł brutto
  • Dofinansowanie do wyżywienia
  • Dodatek za pracę w systemie II zmianowym (100 zł netto)
  • Pracę od Pon. Do Pt. w systemie II zmianowym
  • Zmiany 6:30-14:30/15:00-23:00 lub 6;30-14:30/11:00-19:00
  • Przejęcie przez firmę już po pół roku

Dodatkowe informacje

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”
  • „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”
  • Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: e-workhrcompany.pl/privacy-policy/